iOS 10 - nový telefon - nastavení

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
Jan Rybka
Příspěvky: 1
Registrován: 17 led 2018 11:12

iOS 10 - nový telefon - nastavení

Příspěvek od Jan Rybka » 17 led 2018 11:21

Ahoj,
chci se zeptat zda je tu někdo zkušený a né jako pár mých známých, kteří svůj iPhone používají v "továrním nastavení". :D

Celý čas jsem používal Andorid a nyní jsem přešel na iOS. Jsem spokojený jen občas postrádám nějaké drobné funkce.

Na pár věcí jsem už přišel, byť jsem musel použít aplikace třetích stran, tak teď doufám, že tady ten úkon zvládneme společně i bez toho.


Sedíme parta u stolu a telefon je položený na stole, problém je ten, že kdykoliv mi dojde zpráva tak se telefon rozsvítí a ukáže zprávu ne jen mně, ale célému stolu.
Problém není v tom, že zobrazuje text, ale v tom, že se displej při zprávě rozsvítí. Jde někde nastavit, aby se při příchozí zprávě displej nerozsvítil a text mi zobrazil pouze když jej sám rozsvitím? (lock button)

Díky za rady a tipy, Honza

Uživatelský avatar
ra3662
Příspěvky: 4638
Registrován: 14 srp 2012 10:25
Bydliště: Ostrava

Re: iOS 10 - nový telefon - nastavení

Příspěvek od ra3662 » 17 led 2018 11:37

Z hlavy asi tady, nastavení, oznámení, zprávy a otestovat. Asi vypnout na zamčené obrazovce?

Uživatelský avatar
pizuu
Příspěvky: 184
Registrován: 26 říj 2013 08:03

iOS 10 - nový telefon - nastavení

Příspěvek od pizuu » 17 led 2018 11:37

Mám menu v SK jazyku, pozri Nastavenia - Hlásenia - Správy a tam sa pohraj s nastavením...


iPhone
iPad 11 Pro

sallvator
Příspěvky: 1030
Registrován: 28 úno 2013 17:29

Re: iOS 10 - nový telefon - nastavení

Příspěvek od sallvator » 17 led 2018 12:06

Myslim ze kdyz si das rezim nerusit tak to nerozsvici a nebo poloz telefon displejem dolu :-D tohle neni problem ale fakl blbina

Odpovědět