iOS 10 - nový telefon - nastavení

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, emkei, RadimSvidrnoch, Renik, Streeter, MichalM.Mac

Příspěvekod Jan Rybka » 17 led 2018 11:21

Ahoj,
chci se zeptat zda je tu někdo zkušený a né jako pár mých známých, kteří svůj iPhone používají v "továrním nastavení". :D

Celý čas jsem používal Andorid a nyní jsem přešel na iOS. Jsem spokojený jen občas postrádám nějaké drobné funkce.

Na pár věcí jsem už přišel, byť jsem musel použít aplikace třetích stran, tak teď doufám, že tady ten úkon zvládneme společně i bez toho.

Sedíme parta u stolu a telefon je položený na stole, problém je ten, že kdykoliv mi dojde zpráva tak se telefon rozsvítí a ukáže zprávu ne jen mně, ale célému stolu.
Problém není v tom, že zobrazuje text, ale v tom, že se displej při zprávě rozsvítí. Jde někde nastavit, aby se při příchozí zprávě displej nerozsvítil a text mi zobrazil pouze když jej sám rozsvitím? (lock button)

Díky za rady a tipy, Honza
Jan Rybka

Poděkoval: 0 x
Poděkovali mu: 0 x

Re: iOS 10 - nový telefon - nastavení

Příspěvekod ra3662 » 17 led 2018 11:37

Z hlavy asi tady, nastavení, oznámení, zprávy a otestovat. Asi vypnout na zamčené obrazovce?
ra3662

Poděkoval: 26 x
Poděkovali mu: 213 x

Příspěvekod pizuu » 17 led 2018 11:37

Mám menu v SK jazyku, pozri Nastavenia - Hlásenia - Správy a tam sa pohraj s nastavením...

iPhone
MacBook Pro 13' mid 2009- OS Yosemite 10.10.
pizuu

Poděkoval: 6 x
Poděkovali mu: 5 x

Re: iOS 10 - nový telefon - nastavení

Příspěvekod sallvator » 17 led 2018 12:06

Myslim ze kdyz si das rezim nerusit tak to nerozsvici a nebo poloz telefon displejem dolu :-D tohle neni problem ale fakl blbina
sallvator

Poděkoval: 4 x
Poděkovali mu: 42 x

Zpět na Pomoc Apple začátečníkům