Aktualizace LEEF IBRIDGE

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
Uživatelský avatar
iGhost
Příspěvky: 157
Registrován: 10 zář 2014 22:19

Aktualizace LEEF IBRIDGE

Příspěvek od iGhost » 21 led 2018 10:11

Ahoj všem. Dokázal by mi prosím někdo pomoci jak aktualizovat leef iBridge na iOS11 ? Dělám vše dle návodu na webu leef, stáhnu soubor updater, vložím tuhle flashku, ale mě nenaběhne možnost aktualizace a po klinutí na ni, tam ani není nabízená možnost. Podle ukázky na webu leef, by měl naběhnout návrh na aktualizaci, jakmile ji strčím do macu. A bez aktualizace samozřejmě nejde na IOS11. Díky.
Naposledy upravil(a) iGhost dne 21 led 2018 10:52, celkem upraveno 2 x.
Apple Macbook Air 13 8GB Ram 128GB Flash
Apple iPad Mini 4 64 GB + Cellular Silber
Apple iPhone 7 32 GB Black iOS 11.2
Apple TV 32GB 2015
Apple Watch Nike Series 3

Uživatelský avatar
SteveJSF
Příspěvky: 1419
Registrován: 22 bře 2013 07:41

Re: Aktualizace LEEF IBRIDGE

Příspěvek od SteveJSF » 21 led 2018 10:49

Vyzkouším a dám vědět.

Uživatelský avatar
SteveJSF
Příspěvky: 1419
Registrován: 22 bře 2013 07:41

Aktualizace LEEF IBRIDGE

Příspěvek od SteveJSF » 21 led 2018 18:40

Na Macu mám macOS High Sierra a v tom updateru se píše, je to kompatibilní jen s Yosemite, El Capitan a Sierra. Na podpoře High Sierra prý teprve pracují, takže zatím smolík - Leef iBridge je teď jen kus drahého šrotu.

Edit:
Zkusil jsem to na jiném Macu se Sierrou a funguje to. Napoprvé to tedy zablblo, tak jsem to zavřel a flashku odpojil, ale podruhé už to bylo OK.

Odpovědět