Apple TV 4 přidání hlasitosti

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
Caldy
Příspěvky: 49
Registrován: 05 říj 2015 10:39

Apple TV 4 přidání hlasitosti

Příspěvek od Caldy » 27 led 2018 13:13

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat. Mám Apple TV 4 gen. Apple TV je zapojena přes HDMI do TV LG. Smartlink mám zapnutý a není problém s Apple TV zapnout LG TV. Bohužel co mě nejde ani přes telefon, ani přes itunes přidat hlasitost. U itunes mám zámeček a postaními tlačítky hlasitost nelze přidat. Pouze ji můžu přidat na LG ovladači, nebo přes Remote ovladač. Ještě dolním, že televize je propojena optickým kabelem se soundbarem LG. Pokoušel jsem se připojit Apple TV se soundbarem ale nezle provést hlásí to chybu.

Děkuji za případnou pomoc

Mr.Bata
Příspěvky: 8
Registrován: 18 říj 2016 11:36

Re: Apple TV 4 přidání hlasitosti

Příspěvek od Mr.Bata » 27 led 2018 14:01

Ovladač k ATV ovládá hlasitost přímo na televizi, ne na zvukovém výstupu ATV. Nelze tedy ovládat hlasitost jinak, než pomocí ovladače k ATV, nebo ovladače k TV.

Caldy
Příspěvky: 49
Registrován: 05 říj 2015 10:39

Re: Apple TV 4 přidání hlasitosti

Příspěvek od Caldy » 27 led 2018 15:21

Děkuji za odpověď. Někde jsem se ale dočetl, že to umí i iPhone postranními tlačítky hlasitosti.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Jirka_S
Příspěvky: 1377
Registrován: 08 čer 2015 18:39
Bydliště: CZ

Re: Apple TV 4 přidání hlasitosti

Příspěvek od Jirka_S » 27 led 2018 17:52

Ovladačem k Apple TV ovládám hlasitost i na sound baru Cambridge. Musel jsem však nejdřív sound bar naučit "poslouchat" ovladač od ATV, třeba to LG taky umožňuje.

Mr.Bata
Příspěvky: 8
Registrován: 18 říj 2016 11:36

Re: Apple TV 4 přidání hlasitosti

Příspěvek od Mr.Bata » 27 led 2018 17:53


Caldy
Příspěvky: 49
Registrován: 05 říj 2015 10:39

Re: Apple TV 4 přidání hlasitosti

Příspěvek od Caldy » 28 led 2018 15:01

Děkuji za odpověď, ale simplink mám uapnuto. Bez toho by mě nešlo zapnout TV Aremotem


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odpovědět