Nefungujici WiFi.

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
WhiskeyEagle
Příspěvky: 25
Registrován: 25 dub 2016 06:30

Nefungujici WiFi.

Příspěvek od WhiskeyEagle » 01 úno 2018 06:58

Zdravím,

Měl bych takový dotaz ohledně svého MB Pro. Nedávno jsem si pořídil redukci, klasický USB C Hub, do kterého můžu připojit HDMI, USB a nějaký další. Připojil jsem k němu můj FullHD monitor, kdy to asi 3 fungovalo bez problémů. Po těch pár dnech, kdy jsem ho opět připojil, nejel mi internet, ačkoliv jsem byl připojený k síti. Pokaždé když jsem vytáhl Hub, tak se mi vše nacetlo bez problému. Jak jsem hub připojil, tak se mi k síti ani připojit nechtěl, přitom na ostatních zařízeních fungoval bez problémů.
Netušíte někdo náhodou, čím by to mohlo byt?

(Jen taková doplňující věc. Přiznávám se, že jsem za ten hub nedal zrovna nejvíc peněz :D . Jestli to nemůže být tím třeba).

kocpel
Příspěvky: 37
Registrován: 15 lis 2013 08:00

Re: Nefungujici WiFi.

Příspěvek od kocpel » 01 úno 2018 07:12

Uhádl si to sám, je to tím.

Odpovědět