Ipad se nezapne/nenabíjí se

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
Mikhayllo
Příspěvky: 1
Registrován: 25 lis 2015 10:15

Ipad se nezapne/nenabíjí se

Příspěvek od Mikhayllo » 06 úno 2018 12:18

Zdravím, mám Ipad už pár let a do teď jsem s ním neměl jediný problém. Včera se mě vybil do mrtva a od té doby ho nemůžu zapnout ani nabít. Když ho dám na nabíječku, objeví se ikona červené baterky a vypadá, že se nabíjí, za chvíli se objeví jablko a vypadá to, že se zapne, za 30 vteřin to pípne, obrazovka zčerná a proces se opakuje. Jak kdyby se při zapnutí stačil vybít. Restartování nepomohlo. Nabíječka je v pořádku (zkoušel jsem na iphonu). Při zapojení do pc se chová úplně stejně, navíc pokud nedržím vrchní tlačítko, tak se sám odpojí od PC.

kocpel
Příspěvky: 37
Registrován: 15 lis 2013 08:00

Re: Ipad se nezapne/nenabíjí se

Příspěvek od kocpel » 06 úno 2018 14:20

U starších i padů se používaly 10-ti wattové zdroje. Zkus ho nabít pomoci novějšího zdroje, který má 12 wattů. Mohlo by to pomoct.

Uživatelský avatar
Hajnejch
Příspěvky: 2576
Registrován: 10 říj 2013 07:17
Bydliště: Všude zdejší

Re: Ipad se nezapne/nenabíjí se

Příspěvek od Hajnejch » 06 úno 2018 14:22

Nemyslíte že to asi bude chtít odnést do servisu s vadným konektorem?

Odpovědět