Nastavení Safari

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
shiiby85
Příspěvky: 39
Registrován: 11 lis 2015 19:55

Nastavení Safari

Příspěvek od shiiby85 » 13 bře 2018 19:09

Ahoj, můžete mi poradit?
V Safari mi zmizely z panelů názvy (jména karet otevřený na v Safari), můžete mi někdo pomoc kde si to zapnu???
Přílohy
29177331_10215677557632819_6768041784665702400_o.jpg

Uživatelský avatar
rberan
Příspěvky: 24
Registrován: 21 led 2017 10:51
Bydliště: Praha, CZ

Re: Nastavení Safari

Příspěvek od rberan » 29 zář 2018 13:26

Zdravím,

napadla mě níže uvedená řešení. Postupujte krok po kroku a následně otestujte, jestli se Vám názvy znovu objevily. Známému, kterému se stalo to samé, to pomohlo. Jen předem chci podotknout, že po každém postupu je potřeba Safari restartovat.

1) Otevřete si Safari a na horní liště si zvolíte ikonku . Jakmile Vám naběhne rozbalovací menu, tak kliknete na "Vynutit ukončení". Až se Safari vypne, tak zmáčknete klávesu Shift a znovu ho zapnete.

2) Otevřete si Safari a na horní liště si zvolíte sekci "Safari". Až Vám vyběhne rozbalovací menu, tak kliknete na "Předvolby". Jakmile se Vám otevře okno s předvolbami, tak přejděte do sekce "Pokročilé". Zde zaškrtněte funkci "Zobrazovat úplné adresy stránek".

3) Jako v druhém postupu si otevřete Safari->Předvolby, ale nyní místo sekce "Pokročilé" zvolíte "Rozšíření". Zde si pak deaktivujete všechna rozšíření. Jakmile tento mezikrok budete mít hotový, začnete aktivovat rozšíření jedno po druhém, a následně vyzkoušíte, jestli některé z nich nezpůsobilo daný problém. Pokud by tomu tak bylo, tak jednotlivé rozšíření lze odstranit stisknutím tlačítka "Odinstalovat".

4) Poslední postup je stejný jako přechozí dva, ale liší se tím, že v sekci "Předvolby" zvolíte "Soukromí". Poté si zmáčknete "Spravovat data na stránkách", kde se odstraníte všechny soubory cookie, kromě souborů cookie od společnosti Apple, inetrnetových služeb a bank.

Výše máte uvedené čtyři způsoby, díky kterým byste měl problém vyřešit. Doufám, že se Vám to podaří.

Odpovědět