Hudba z iTunes do iPhonu

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
blondyna98
Příspěvky: 2
Registrován: 29 bře 2018 11:37

Hudba z iTunes do iPhonu

Příspěvek od blondyna98 » 29 bře 2018 11:43

Zdravím,
ráda bych si přetáhla z iTunes do iPhonu nějakou hudbu, ale když začnu danou skladbu přetahovat a přetáhnu jí do složky na levé straně iTunes - Zařízení -- iPhone -- Hudba, nejde to a vyskočí mi okno s "Některé soubory nebyly do iPhonu zkopírovány, protože je v něm zapnuta knihovna fotografií na iCloudu." Zkoušela jsem proto na iPhonu v sekci iCloud vypnout Knihovnu fotografíí na iCloudu i Sdílení fotek na iCloudy a celou akci s přetáhnutím zopakovat, ale znovu to ze stejného důvodu nešlo. Nevíte prosím někdo co s tím?

Uživatelský avatar
Worda
Příspěvky: 25
Registrován: 29 pro 2012 18:16

Re: Hudba z iTunes do iPhonu

Příspěvek od Worda » 29 bře 2018 12:53

Asi bych změnil postup nahrávání hudby do iPhone.

Pokud připojím zařízení, tak kliknu na záložku iPhone a zvolím kartu Hudba.
Pak už jen stačí zaškrtat playlisty případně alba nebo umělce a potvrdit synchronizaci.
Případně můžu nahrát celou knihovnu hudby.

blondyna98
Příspěvky: 2
Registrován: 29 bře 2018 11:37

Re: Hudba z iTunes do iPhonu

Příspěvek od blondyna98 » 29 bře 2018 13:19

Zkusila jsem, ale když otevřu kartu Hudba, tak se mi ukáže koupená muzika z iTunes Store a Hlasové záznamy v iPhonu. Nemám co bych tam zakškrtla, protože všechny skladby a záznamy v této složce už jsou v telefonu a jsou tedy zaškrtnuté...

skreci
Příspěvky: 94
Registrován: 31 črc 2012 15:15
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Hudba z iTunes do iPhonu

Příspěvek od skreci » 29 bře 2018 17:29

viewtopic.php?f=7&t=25230

... řešil jsem to taky nedávno ;)
 Macbook Pro  iPhone  iPad Pro  Watch

Odpovědět