Macbook Air – Zapnutí BT omezí WIFI

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
SteveK
Příspěvky: 3
Registrován: 14 kvě 2017 15:18

Macbook Air – Zapnutí BT omezí WIFI

Příspěvek od SteveK » 11 dub 2018 10:55

Zdravím,

mám Aira Early 2015 a setkávám se s problémem, kdy po zapnutí BT se WIFI buď omezí, častokrát přestane úplně fungovat. Je připojena, ale stránky se nenačtou. BT není připojený k žádnému zařízení.

Zkusil jsem dát pryč zařízení, které většinou v blízkosti noťasu mám (watch a iphone), ale bez výsledku. Problém mám na několika wifinách na různých místech. Někde jsem se dočetl, že by se mohli tlouct frekvence, ale to bylo trošku nad moje síly pochopení.

Měl někdo podobnej problém?

Díky

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3637
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Macbook Air – Zapnutí BT omezí WIFI

Příspěvek od rony » 11 dub 2018 15:29

ano rusia sa.

kde mozes daj si 5kove wifi.
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

SteveK
Příspěvky: 3
Registrován: 14 kvě 2017 15:18

Re: Macbook Air – Zapnutí BT omezí WIFI

Příspěvek od SteveK » 11 dub 2018 20:56

K většině wifi sítí nemám přístup k routeru. Lze to přednastavit uvnitř maca? Většinou jsem totiž narazil právě na návody, jak se povrtat v routeru :/

tlacenka
Příspěvky: 8064
Registrován: 09 zář 2012 17:48

Re: Macbook Air – Zapnutí BT omezí WIFI

Příspěvek od tlacenka » 12 dub 2018 03:56

primarne to vysila router...
takze v macu to muzete zmenit, kdyz znate nastaveni a vite, co a jak router vysila
= ve vasem pripade nelze

Odpovědět