Prehravac hudby s pazou

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
Petr1
Příspěvky: 2
Registrován: 30 dub 2018 12:17

Prehravac hudby s pazou

Příspěvek od Petr1 » 30 dub 2018 12:30

Čau, potřeboval bych poradit. Pracuju v divadle a jelikož si to doba žádá přehazím na jinou techniku. Mám problém s přehraváním hudby, potřeboval bych najít nebo doporučit takový přehrávač, který zvládne přehrát hudbu tak, že po každém treku se zastaví nebo uplně nejlepe přeskočil z prvního na druhý ale nepustí ho dokud já fyzicky nedám povel, děkuji za každou odpověď.

Uživatelský avatar
Mironet
Příspěvky: 1383
Registrován: 02 říj 2012 13:22

Re: Prehravac hudby s pazou

Příspěvek od Mironet » 30 dub 2018 12:50

Chvilku mi to trvalo, ale nakonec jsem to snad našel: V preferencích iTunes nastavit zobrazování zaškrtávacích políček. Pro každou hru vytvořit playlist. Všechny položky hromadně odškrtnout. Takto po dohrání jedné skladby nezačne hrát další a vy ji můžete ručně spustit ve správný moment.

Petr1
Příspěvky: 2
Registrován: 30 dub 2018 12:17

Re: Prehravac hudby s pazou

Příspěvek od Petr1 » 30 dub 2018 15:07

Hned to zkusím, předem děkuji.

tlacenka
Příspěvky: 8064
Registrován: 09 zář 2012 17:48

Re: Prehravac hudby s pazou

Příspěvek od tlacenka » 30 dub 2018 20:03

a nebo vymazat ty dalsi skladby "nadchazejici" a po dohrati aktualni se to zastavi...

Odpovědět