Sdílení okna Mac&Win

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, emkei, RadimSvidrnoch, Renik, Streeter, MichalM.Mac

Sdílení okna Mac&Win

Příspěvekod logingame » 31 kvě 2018 21:04

Ahoj, chtěl bych se zeptat.
Mám společný projekt s kolegou který je dělaný na MacOS a Win. Potřebovali bychom to odprezentovat spolu na jednou, jedná se o live generování vizualizace přes kinect/ableton. Hledal jsem programy/aplikace, která by to uměla. Našel jsem, umí to, ALE jde to přes síť takže tam jsou delays a lagy což není dobré. Pak jsou tu projektory/monitory s funkcní PIP, PBP bohužel mimo nás rozpočet kvůli jedné prezentaci. Poslední a nejlevnější záchrana jsem našel na ebay, vypadá to slibně, dávám i odkaz na youtube jak to jeden týpek zkouší. Vůbec jsem to nenašel v český eshopech, kdyby někdo měl jiný nápad rád uvítám.
Díky
Kód: Vybrat vše
https://www.ebay.com/itm/4X1-HDMI-MultiViewer-Quad-Screen-Real-Time-HDMI-Splitter-Seamless-Switcher-1080P/162953946071?hash=item25f0cfe3d7%3Ag%3AVPcAAOSw3fpar4Ea

Kód: Vybrat vše
https://www.youtube.com/watch?v=3Hsx4X-pI3s
logingame
 
Příspěvky: 19
Registrován: 15 srp 2017 12:32
Poděkoval: 0 x
Poděkovali mu: 0 x
Zpět na Pomoc Apple začátečníkům