Chyba při obnově systému Time Machine

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
RaVan
Příspěvky: 1
Registrován: 20 črc 2018 08:00

Chyba při obnově systému Time Machine

Příspěvek od RaVan » 20 črc 2018 08:12

Zdravím všechny a moc prosím o radu. Vlastním MacBook Pro, chtěl jsem obnovit systém ze zálohy Time Machine. K dispozici mám 5 posledních záloh. Takže jsem při restartu podržel cmnd + R. Vybral jsem možnost obnovy systému, vybral konkrétní zálohu, povolil smazání disku a proces začal. Ale ejhle. Asi po hodině a něco mi to napsalo hlášku, že při obnovování systému ze zálohy se vyskytla chyba. Tak si říkám, žádný problém, záloh mám 5 a udělám to z jiné. Ale tuto chybu mi to píše při obnově ze všech záloh. Už si s tím opravdu nevím rady. Postupuji dle návodů a vždy to hodí stejnou chybu. Dokázal by mi prosím někdo pomoci? Systém mám před pár dny aktualizovaný na nejvyšší verzi High Sierra. Předem děkuji všem!

Uživatelský avatar
ra3662
Příspěvky: 4638
Registrován: 14 srp 2012 10:25
Bydliště: Ostrava

Re: Chyba při obnově systému Time Machine

Příspěvek od ra3662 » 20 črc 2018 14:19

Nainstalovat znova systém.

Odpovědět