iPhone 7 umřel a nechce se nabíjet

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
eeithne
Příspěvky: 6
Registrován: 28 úno 2017 22:16

iPhone 7 umřel a nechce se nabíjet

Příspěvek od eeithne » 17 srp 2018 10:28

Ahoj všichni, prosím o akutní pomoc.
Včera odpoledne se mi vybil telefon. Nejde nabíjet. Občas se ukáže na černé obrazovce obrys baterky s červenou čárkou, ale nereaguje na nabíjení. Už jsem zkusila asi 5 káblíků, dokonce i úplně novou kostičku a nový káblík, který jsem měla v krabičce jako nepoužité. Je to iPhone 7plus, mám ho od září, ale ani jednou mi nespadl na zem, je naprosto jako nový.
Nějaké rady ? Na technickou podporu jsem volala, bylo mi řečeno, pokud nenaskočí do dvou dnů, tak ho mám hodit do servisu, ale potřebuju fungovat..
díky

swenak
Příspěvky: 2217
Registrován: 03 kvě 2014 16:43

Re: iPhone 7 umřel a nechce se nabíjet

Příspěvek od swenak » 17 srp 2018 10:39

Špinavý konektor?

eeithne
Příspěvky: 6
Registrován: 28 úno 2017 22:16

Re: iPhone 7 umřel a nechce se nabíjet

Příspěvek od eeithne » 17 srp 2018 10:43

určitě ne, čistila jsem párátkem, jak mi poradili na technické podpoře a stále nic.

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3635
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: iPhone 7 umřel a nechce se nabíjet

Příspěvek od rony » 17 srp 2018 11:14

a teraz nieco, co ma napadlo, co tak skusit zajst do predajne Apple (APR) poprosit ich aby ti ho skusili dat nabijat..

inak pri takom fatalnom vybiti sa hodi nechat ten telefon na nabijani trosku dlhsie, aj niekolko hodin - to si urobila?

ak ani potom sa neprebral, tak moj prvy riadok.
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

eeithne
Příspěvky: 6
Registrován: 28 úno 2017 22:16

Re: iPhone 7 umřel a nechce se nabíjet

Příspěvek od eeithne » 17 srp 2018 11:19

Díky za radu. teď se na prodejnu nedostanu. Byl na nabíječce celou noc, cca 12 hodin a nic. jinak jsem před dvěma hodinama vybalila úplně nový drát a novou kostičku a stále nic, takže to vidím na servis :(

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3635
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: iPhone 7 umřel a nechce se nabíjet

Příspěvek od rony » 17 srp 2018 18:01

ziadny servis, mas ho od zari. predajna APR, reklamacia.
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

Uživatelský avatar
SteveJSF
Příspěvky: 1419
Registrován: 22 bře 2013 07:41

Re: iPhone 7 umřel a nechce se nabíjet

Příspěvek od SteveJSF » 17 srp 2018 19:23

Mám doma jeden ve stejném stavu. Dal jsem ho do servisu (tento týden), aby vyměnili baterii, ale oni to připojili na měřáky a řekli, že výměna baterie nepomůže a vypadá to na poškození desky. Oprava pak znamená výměnu za nový kus. Vzhledem k tomu, že je to 5S už po záruce a cena za výměnu by byla přes 8 tisíc, tak jsem to vzdal. Pokud někoho napadá co jinak s tím, tak neváhejte a podělte se.

Co se týče případu na začátku vlákna, tak je to jasné - jak píše Rony - okamžitě reklamovat. Nevěřím, že to jinak rozchodíte.

Fake_target
Příspěvky: 13
Registrován: 20 čer 2016 18:54

iPhone 7 umřel a nechce se nabíjet

Příspěvek od Fake_target » 19 srp 2018 22:37

Zajímavá náhoda, před týdnem umřel manželce iPad pro 9,7 na naprosto stejnou závadu, starý pouze rok a měsíc. Už je na reklamaci a dle infa ze sledování servisní zakázky čekali na náhradní díl cca týden takže tipují že taktéž budou měnit celou desku...

spotify
Příspěvky: 1
Registrován: 28 srp 2018 10:40

Re: iPhone 7 umřel a nechce se nabíjet

Příspěvek od spotify » 28 srp 2018 10:41

Thanks for sharing these useful information! spotify account

swenak
Příspěvky: 2217
Registrován: 03 kvě 2014 16:43

Re: iPhone 7 umřel a nechce se nabíjet

Příspěvek od swenak » 28 srp 2018 11:45

Rádi jsme pomohli.

Odpovědět