Nerušiť a Meradlo

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
cobr4in
Příspěvky: 183
Registrován: 22 črc 2016 01:42

Nerušiť a Meradlo

Příspěvek od cobr4in » 23 zář 2018 13:29

Čau,

na iPhone SE mám problém s funkciou Nerušiť. Keď si otvorím Ovládacie centrum a podržím ikonu Nerušiť, mala by sa zobraziť ponuka, ktorá by mala obsahovať možnosť aktivovať Nerušiť počas určitej udalosti v kalendári. Ja tam ale túto možnosť vôbec nemám. Mám tam len "Na 1 hodinu", "Do večera" a "Kým neodídem z tohto miesta".

Druhý problém sa týka iPhonu 5S. Na ňom po update na iOS 12 úplne absentuje aplikácia Meradlo. Je to chyba alebo daná aplikácia nepodporuje tak staré zariadenie?

Vďaka.
iPhone Xs

Uživatelský avatar
Mironet
Příspěvky: 1383
Registrován: 02 říj 2012 13:22

Re: Nerušiť a Meradlo

Příspěvek od Mironet » 23 zář 2018 14:54

ad1) Mě to funguje. Předpokládám, že událost je v kalendáři a právě probíhá, když to zkoušíš...?
ad2) Podpora je u 6S+SE a výše. https://support.apple.com/en-us/HT208924
Přílohy
IMG_0945.jpg

cobr4in
Příspěvky: 183
Registrován: 22 črc 2016 01:42

Re: Nerušiť a Meradlo

Příspěvek od cobr4in » 23 zář 2018 15:48

Aha, díky. :)
Neprebieha, je až za pár dní. Musí prebiehať? Lebo to sa mi nezdá ako najšťastnejšie riešenie, rád by som si to naplánoval vopred, potom je už neskoro. Nezdá sa mi, že by na to Apple nemyslel...
iPhone Xs

Odpovědět