Aplikace pro prezentace

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
zabak
Příspěvky: 15
Registrován: 04 dub 2012 16:02

Aplikace pro prezentace

Příspěvek od zabak » 09 dub 2012 12:57

Zdravím,
mám spoustu prezenací vytvořených v PowerPointu a rád bych je užil ve výuce. Dost mě zaujala myšlenka projektor + Apple TV + iPad. V iPadu otevřu prezentaci přes Apple TV pustím na projektor, tablet přenáším mezi studenty, každý splní nějaký úkol v prezentaci (např. vyber správnou odpověď, spoj obrázky a anglická slova atd.). Nevíte někdo zda existuje nějaká možnost jak rozumně otevřít tyto soubory?
Další kupu cvičení mám hotovou v OpenOffice, ale nevím v čem by se to dalo na iPadu otevřít. Díky za radu či další nápady, jak obohatit hodinu ve škole.

CrusoeCZ
Příspěvky: 110
Registrován: 25 úno 2012 19:24

Re: Aplikace pro prezentace

Příspěvek od CrusoeCZ » 10 dub 2012 19:40

Sice to takto nepoužívám, ale zkus "QuickOffice Pro HD".
Excel a Word soubory mám vyzkoušené, že zvládá bez problémů, PowerPoint .ppt a .pptx by měl umět také, prvně jmenované včetně editace.

Uživatelský avatar
kemo
Příspěvky: 278
Registrován: 23 led 2012 18:43
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Re: Aplikace pro prezentace

Příspěvek od kemo » 11 dub 2012 09:34

Pujde to:

✔ Create, View & Edit 1997 – 2010 Word® documents (.doc & .docx)
✔ Create, View & Edit 1997 – 2010 Excel® spreadsheets (.xls & .xlsx)
✔ Create, View & Edit 1997 – 2010 PowerPoint® presentations (.ppt & .pptx)
✔ Save files as PDFs and print using iOS AirPrint
✔ Open, edit & save files from SharePoint**
✔ File support includes 97 – 2010 DOC, DOCX, XLS, XLSX, PPT, PPTX
~ AKG k701 + Nuforce Icon HDP + NuForce USB
~ Proud Snow Leopard user!
~ http://tehkemo.com

Odpovědět