Sdílení aplikací

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
alice2
Příspěvky: 1
Registrován: 29 kvě 2012 17:45

Sdílení aplikací

Příspěvek od alice2 » 29 kvě 2012 18:01

Mám iPad tř měsíce a zatím jsem z něj nešťastńa. Kupovala jsem si jej jako pomocníka na práci při sl.cest. bohužel jsem asi naleťela na reklamu. Na školení chodit nemám čas. Potřebuji si do něj nainstalovat nějaký slušný kalendář a úkolovník plus v jednom. V apple store je několik kalendářu,zaujala mne aplikace Calendary,kde uvádějí sdílení s Google.
Mám tedy dva dotazy:
A) zda byste mi tento kalendář doporučili
B) plánuji už tedy zakoupit i iPhone-budu moci kalendář a údaje v něm sdílet i na iPhonu a alikaci budu platit jen jednou?

Děkuji za odpověď, určitě zde budu častým hostem...
Odpověď prosím na email: alicesta@seznam.cz

rroossii
Příspěvky: 3
Registrován: 01 kvě 2012 09:28

Re: Sdílení aplikací

Příspěvek od rroossii » 30 kvě 2012 01:13

Ja pouzivam kalendar a pripomienky, ktore sa ti cez icloud automatick synchronizuju v pocitaci(icloud.com) a taktiez an na iphone.

Uživatelský avatar
kemo
Příspěvky: 278
Registrován: 23 led 2012 18:43
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Re: Sdílení aplikací

Příspěvek od kemo » 05 čer 2012 21:28

Pokud ma aplikace u sveho nazvu "Universal" je urcena pro iPad a iPhone, v opacnem pripade je jen pro jedno ze zminenych zarizeni - nicmene iPhone aplikace muzou bezet i na iPadu, ale vzhled app je urceny a optimalizovany pouze pro iPhone - kazdopadne platit za tu aplikaci budes jen jednou a muzes ji instalovat az na 5 svych zarizeni dle typu a urceni aplikace. (iPad app nemuzes nainstalovat na iPhone/iPod)
~ AKG k701 + Nuforce Icon HDP + NuForce USB
~ Proud Snow Leopard user!
~ http://tehkemo.com

aliencz
Příspěvky: 14
Registrován: 02 dub 2012 18:23

Re: Sdílení aplikací

Příspěvek od aliencz » 07 čer 2012 14:28

Sdílení s Google kalendářem mi funguje i u základního kalendáře jak v iPhone, tak v iPad3. Synchronizuje se automatikcy jakmile jsem v dosahu Wi-Fi. Máš-li datový tarif v tabletu, měla by synchronizace fungovat v podstatě non-stop. Nastavení probíhá v sekci "pošta, kontakty, kalendáře", v části Účty, kde si přidáš nový účet Gmail a v něm nastavíš vše potřebné. Synchronizaci lze také podpořit v nastavení Cloudu.

Odpovědět