MPlayerX

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
davidsan
Příspěvky: 20
Registrován: 26 kvě 2012 17:29

MPlayerX

Příspěvek od davidsan » 22 čer 2012 19:05

Dobrý den,
mám nainstalovaný tento přehrávač, všechno ořehrává v pohodě, ale při přehrávání se během několika minut vždy zobrazí výzva k odhlášení.

Když člověk má puštěný film, tak pokud mám nastavené automatické odhlašování, je to trochu "otravné".

Nevíte někdo, jestli to lze nějak potlačit?

Zkoušel jsem hledat v nastavení, ale neuspěl jsem.
Děkuji.

CrusoeCZ
Příspěvky: 110
Registrován: 25 úno 2012 19:24

Re: MPlayerX

Příspěvek od CrusoeCZ » 26 čer 2012 20:59

Dobrý den,
tedy jestli tomu správně rozumím máš nastavené v zabezpečení systému, že se má odhlásit po X minutách nečinnosti.
Při sledování filmů chceš ale udělat výjimku z tohoto pravidla a systém neodhlašovat... Pro OSX je logicky stejné jestli máš puštěné Safari nebo MPlayerX nebo cokoli jiného. Když prostě po X minut na macíka nesáhneš, tak tě odhlásí. Jako workaround mě napadá použít Caffeine, já ho nezkoušel, ale zabraňuje uspání což by řešilo tvůj problém.

Odpovědět