Pages a smazané dokumenty

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
kubi28xxx
Příspěvky: 1
Registrován: 28 čer 2012 12:51

Pages a smazané dokumenty

Příspěvek od kubi28xxx » 28 čer 2012 12:59

Zdravím, dnes ve škole jsem si napsal motivační dopis a poté doladil s profesorkou češtiny.
Když jsem jel domů, chtěl jsem dodělat adresy apod, ale když jsem v busu spustil pages, tak se na jednom dokumentu objevilo načítání (upload nebo aktualizaze) a originál co jsem psal sám nešel spustit a píše to, že potřebuji připojení k netu. Řekl jsem si dobře, udělám to až doma.
Přijedu, vytáhnu iPad a situace je stejná. Finální verze má pořád na sobě to načítání a je zašedlá a původní dokument pořád píše internetové připojení, ikdyž jsem na wifi a net jde, protože to píšu nyní z iPadu.
Zítra jsem to měl odevzdávat, tak bych byl moc rád za rady. Zkoušl jsem zálohovat na iCloud a i před Mac jsem to zkoušel na netu spustit a stáhnout na iCloud, ale tam to napíše aktualizace a nic dál se neděje.

iPad 2, 5.0.1, Wifi + 3G

Ještě jednou děkuji za rady.

Odpovědět