MacBook Pro - nefunkcni zvuk

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
maistter
Příspěvky: 1
Registrován: 07 dub 2013 21:01

MacBook Pro - nefunkcni zvuk

Příspěvek od maistter » 07 dub 2013 21:13

Zdravim panove, dostal jsem starsi macbook pro s tim ze u nej nejde zvuk, kdyz pridam zvuk klavesou tak mi to ukaze preskrtnuty kolecko a nejde nic... a zdirka pro sluchatka neustale sviti cervene, a pokud zapojim sluchatka tak zvuk jde i ho pridavat a ubirat. Kdyz jsem komplet preinstaloval system a disk naformatoval tak mi zvuk fungoval a zdirka pro sluchatka prestala sviti cervene cca na 24hod mezitim jsem laptop parkrat zavrel a otevrel a dnes zvuk opet nejde a zdirka pro sluchatka opet sviti... Nema s tim nekdo zkusenost? zvuk by se mi celkem hodil i mimo sluchatka. Dekuji vsem :)

Uživatelský avatar
MichalM.Mac
Příspěvky: 3342
Registrován: 30 črc 2012 11:03
Kontaktovat uživatele:

Re: MacBook Pro - nefunkcni zvuk

Příspěvek od MichalM.Mac » 07 dub 2013 22:17

Už se to tu tušim řešilo. Stačí hledat :-)

tlacenka
Příspěvky: 8064
Registrován: 09 zář 2012 17:48

Re: MacBook Pro - nefunkcni zvuk

Příspěvek od tlacenka » 08 dub 2013 04:13

Vetsinou pomaha "stouracka" - netreba hned preinstalovavat, neni to windows
http://macforum.cz/viewtopic.php?f=1&t=1876

Uživatelský avatar
macwebcz
Příspěvky: 68
Registrován: 30 led 2013 23:17
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MacBook Pro - nefunkcni zvuk

Příspěvek od macwebcz » 08 dub 2013 09:13

Špatná instalace systému. Přeinstalovat systémem který byl pro daný stroj vydán. Může se stávat u servisních disků a nebo u stažených instalací z webu.

Grommi1
Příspěvky: 200
Registrován: 30 črc 2012 11:34
Bydliště: Přerov

Re: MacBook Pro - nefunkcni zvuk

Příspěvek od Grommi1 » 08 dub 2013 16:35

Měl jsem stejný problém. Zde je můj topic http://macforum.cz/viewtopic.php?f=4&t=51. Podle mě byla chyba v hw. Vyfoukal jsem to vzduchem asi 5x a pak už to šlo z ničeho nic. Problém jsem měl na v červenci asi měsíc a od té doby vše vpohodě. Nechápu. Zkus to profoukat ztlačeným vzduchem ve spreji s takovou tou tyčinkou na konci, třeba ti to pomůže jak mě.
MBA 2020, iPhone 14 Pro, AW7

Odpovědět