Gmail vs. Mail

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
PekelnaZabicka
Příspěvky: 312
Registrován: 08 říj 2012 09:48

Gmail vs. Mail

Příspěvek od PekelnaZabicka » 14 kvě 2013 17:32

Dobry den,

premyslim o prechodu z aplikace Mail na aplikaci od Google - Gmail. Co by jste mi k tomu rekli? Klady zapory?

Umi Gmail, kdyz ho budu pouzivat jak na Mac, tak iPhonu, ze kdyz si prectu zpravi na iPhonu, bude na Macu precetena?

Díky.

Uživatelský avatar
Mironet
Příspěvky: 1383
Registrován: 02 říj 2012 13:22

Re: Gmail vs. Mail

Příspěvek od Mironet » 14 kvě 2013 18:36

Až do února tohoto roku to uměl, pak se Google rozhodl vypnout podporu pro Active Exchange pro bezplatné účty.

tlacenka
Příspěvky: 8064
Registrován: 09 zář 2012 17:48

Re: Gmail vs. Mail

Příspěvek od tlacenka » 14 kvě 2013 18:38

pokud pouzijete imap tak urcite bude prectena vsude i pri spojeni na macu s aplikaci mail
co se tyka aplikace gmail zeptam se spis jinak - v cem vidite vyhodu ?

PekelnaZabicka
Příspěvky: 312
Registrován: 08 říj 2012 09:48

Re: Gmail vs. Mail

Příspěvek od PekelnaZabicka » 14 kvě 2013 21:05

Myslel jsem zda Gmail nenabidne neco vic. Ovsem z reakci vidim ze asi ne. Spise mi chybi nejaka predsrava jak tridit maily pracovni, studijni, pracovni z druhe prace a podobne. Abych vse dohledal a podobne. Nejaky typ na inspiraci? Diky.

tlacenka
Příspěvky: 8064
Registrován: 09 zář 2012 17:48

Re: Gmail vs. Mail

Příspěvek od tlacenka » 15 kvě 2013 04:37

Na os x ma mail pravidla, na iosu ne:(

Tzn pokud chcete pravidla i na iosu, musiteto resit na strane serveru poskytovatele mailu (ne kazdy to umi/umoznuje)

Odpovědět