Downgrade aplikace VLC

Práce s videem je jednou ze silných stránek Applu. Vše, co se týká zpracování videa pod MacOS X i iOS, patří do této sekce.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pepahorak, Hejla007

Odpovědět
zabak
Příspěvky: 15
Registrován: 04 dub 2012 16:02

Downgrade aplikace VLC

Příspěvek od zabak » 27 črc 2015 11:21

Zdravím,
potřeboval bych provést instalaci aplikace VLC. Aktuální verze 2.6.2 nepodporuje některé audio kodeky. Stáhl jsem si tedy verzi 2.3.0 (https://get.videolan.org/vlc-iOS/2.3.0/ konkrétně se jedná o soubor vlc-iOS-2.3.0.ipa), která by měla být ještě OK (kodeky byly odtraněny ve verzi 2.4.1). Zkoušel jsem ipa soubor instalovat pomocí iFunboxu a iTools, ale instalace se nezdařila. Nevíte, jak tuto verzi nainstalovat do iPadu? Jak nainstalovat starší verzi VLC? Díky.

Uživatelský avatar
Hajnejch
Příspěvky: 2576
Registrován: 10 říj 2013 07:17
Bydliště: Všude zdejší

Re: Downgrade aplikace VLC

Příspěvek od Hajnejch » 27 črc 2015 18:44

Stačí si ten ipa soubor přetáhnout do okna s aplikacemi v iTunes. Viz Foto
CapturFiles.jpg
Pak se přepnete na váš iPad a tam si zase vyberete Aplikace ale na vašem iPadu, najdete si to VLC a dáte instalovat.
CapturFiles_1 2.jpg
Jsou to snímky z Mavericku a iTunes 11.3 tak je to malinko odlišné od Yosemite.

Ale nemusí vám to jít jestli to nebylo stažené na vaše ID. Já to takto používám běžně že mám zazálohované aplikace ve verzích které fungovali spolehlivě a pokud některá aplikace po aktualizaci nefunguje tak jí s iOS smažu a výše uvedeným postupem nahraji starší verzi. Jsou to ale aplikace které jsem si zakoupil nebo stáhl na své Apple ID. Stažené odněkuď z internetu nemám a nechci používat.

Odpovědět