imovie propojení s youtube

Práce s videem je jednou ze silných stránek Applu. Vše, co se týká zpracování videa pod MacOS X i iOS, patří do této sekce.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pepahorak, Hejla007

Odpovědět
gbazzi
Příspěvky: 4
Registrován: 18 lis 2015 09:18

imovie propojení s youtube

Příspěvek od gbazzi » 18 lis 2015 09:25

Dobrý den,prosím o radu, mám problém s uploudováním svého porjektu z imovie na youtube. postupuju standartně jako vždy kliknu na ikonu sdílet vyberu youtube, vyberu kvalitu popisek, a teď nastává problém, mám několik účtů u google, když kliknu na změnu přihlásím se vyskočí okno vyberu účet následně jsem přesměrován do safari (první obrázek) zadám povolit a vyskočí něco (obr.2)s čím si absolutně nevím rady, můžete mi prosím poradit ? děkuji předem za reakci
Přílohy
Snímek obrazovky 2015-11-18 v 19.07.49.png
obr 1
Snímek obrazovky 2015-11-18 v 19.08.57.png
obr 2

Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 242
Registrován: 20 zář 2012 10:56
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Re: imovie propojení s youtube

Příspěvek od Krtek » 28 lis 2015 20:15

a co to vyexportovat jako normální videosoubor na disk a pak to přes prohlížeč nahrát na youtube ? Já nějak nemam rád tyhle inegrovaný sdílející tlačítka co se dneska všude množej.
MacPro 5.1 s prokletym Yosemitem, iMac G3 Blue Dalmation, G4 17", G4 20", PowerMac G3 B&W, G4 AGP, G4 Cube, G4 QS, G4 MDD + párek Sonnetů.

mekelle
Příspěvky: 29
Registrován: 11 bře 2015 09:04
Kontaktovat uživatele:

Re: imovie propojení s youtube

Příspěvek od mekelle » 02 pro 2015 07:46

Toto by to malo vyriešiť: keď naskočí to okno na povolenie účtu, neklikni na "povoliť", ale klikni "pravým" tlačítkom a z kontextovej ponuky vyber možnosť "Open Link". Problém vznikol po jedne z posledných aktualizácií iMovie.

gbazzi
Příspěvky: 4
Registrován: 18 lis 2015 09:18

Re: imovie propojení s youtube

Příspěvek od gbazzi » 18 pro 2015 09:25

TO krtek:to je možnos ale když vyexportuju tak je to zabíra moc místa a nepodporuju ten formát youtube nahrávání a konverzí videa ztrácím kvalitu. Apple mám aby mi tyhle věci fungovaly a nemusel řešit tyhle obchávačky.
TO mekelle, rada pomohla velice děkuji jsi machr fakt díky už jsem zoufal. ještě jednou díky moc :idea: :D ;)

Odpovědět