iMovie - lze data z Ipad přesunout někam na cloud ?

Práce s videem je jednou ze silných stránek Applu. Vše, co se týká zpracování videa pod MacOS X i iOS, patří do této sekce.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pepahorak, Hejla007

Odpovědět
JTS
Příspěvky: 11
Registrován: 02 črc 2015 14:18

iMovie - lze data z Ipad přesunout někam na cloud ?

Příspěvek od JTS » 03 srp 2016 13:33

Zdravím, zřejmě mylně jsem se domníval, že pokud vyexportuji video do IMovieTheater a smažu projekt, zůstanou mi data jen na cloudu. Po pár filmech na IMovieTheater zjišťují, že mi data IMovie zabíjají již 1,2 GB paměti, což není optimální pro Ipad s 16 GB. Můžu ta data IMovie nějak přesunout na cloud a na IPadu je smazat, aniž bych ztratil přístup k vytvořeným videím pomocí Aple TV přes IMovie Theatre ? Nebo je nějaká jiná alternativa pro domácí video - nebo nezbude než sdílet Videa přes Fotky na Icloudu? Co se stane pokud na IPadu smažu aplikaci IMovie - zmizí mi videa také na Aple TV na IMovie Theatre?

Díky. J.

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3637
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: iMovie - lze data z Ipad přesunout někam na cloud ?

Příspěvek od rony » 03 srp 2016 13:52

bohuzial (kym pride niekto s praktickou radou) nerobim projekty v iMOVIE na iOS ale podla popisov je jednou z ciest dostat tie projekty do iMovie na macu. Nie som si isty tym, ci iMovie Theather je ulozisko na projekty, aspon podla mojich pokusov je to len trivialne sharovanie vygenerovanych videi aby sa lahsie dali otvarat z inych zariadeni (typicky z aTV).

mozno ti pomoze toto

http://www.imore.com/how-move-imovie-pr ... d-your-mac
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

JTS
Příspěvky: 11
Registrován: 02 črc 2015 14:18

Re: iMovie - lze data z Ipad přesunout někam na cloud ?

Příspěvek od JTS » 03 srp 2016 23:03

Už jsem na to přišel, hotová videa v Kino lze smazat ze zařízení, avšak ponechat v ICloudu. Také lze video aploudovat video do Vimeo - je potřeba v podrobnostech ho označit jako soukromé - , Videa ve Vimeo lze také spouštět na Aple Tv.

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3637
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: iMovie - lze data z Ipad přesunout někam na cloud ?

Příspěvek od rony » 04 srp 2016 08:16

aha, tebe ide uz o vyexportovane finalne videa. No ano, to je vlastne vysledkom prace v iMovie, ze niekam final nazdielas :-) ide to aj na Youtube a pod. Myslel som, ze chces zachranovat projekty :)
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

Odpovědět