Komprimace videa FCPX

Práce s videem je jednou ze silných stránek Applu. Vše, co se týká zpracování videa pod MacOS X i iOS, patří do této sekce.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pepahorak, Hejla007

Odpovědět
jamustick
Příspěvky: 21
Registrován: 23 dub 2017 20:43

Komprimace videa FCPX

Příspěvek od jamustick » 02 črc 2018 20:14

Zdravím,
mám problém s komprimací videa vytvořeného ve Final Cut Pro (v. 10.4). Video ukládám jako Apple Devices, H.264, ale zkouším i jiné nastavení. Vždy se mi uloží např 4 minutové video 1920x1080 ve velikosti 300-600MB. Následně to zkouším i v kompressoru, hraju si s nastavením, ale pokaždé stejná velikost. Napadlo mě vyzkoušet stáhnout video z vimea, vložit do FCPX, neupravovat ho a jen ho uložit (share). Video, které mělo např. 120MB, po vložení do FCPX a uložení má 460MB. Opravdu zkouším všemožné nastavení jak v FCPX tak v kompressoru. Jak je možné, že stejné video má bez jakékoliv úpravy několikanásobnou velikost? Co dělám špatně? Poradí mi někdo, jak správně video komprimovat, uložit? Děkuji mooc

Orxion
Příspěvky: 133
Registrován: 31 črc 2012 11:55
Bydliště: Zlín

Re: Komprimace videa FCPX

Příspěvek od Orxion » 23 črc 2018 08:20

jestli to dobře chápu tak se řeší výstup .. obrátil bych se apple support, u mě to funguje bez problému

co se týká toho importu videa do FCPX, že to je pak větší .. předpokládám, že při vložení máte zaškrtnuté PROXI a OPTIMALIZACE, čímž každé video skokově naroste a zabírá víc místa ..

Odpovědět