DVD Studio Pro

Práce s videem je jednou ze silných stránek Applu. Vše, co se týká zpracování videa pod MacOS X i iOS, patří do této sekce.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, pepahorak, Hejla007

Odpovědět
Uživatelský avatar
Classic
Příspěvky: 410
Registrován: 01 srp 2012 09:08
Bydliště: Karlovy Vary

DVD Studio Pro

Příspěvek od Classic » 29 srp 2012 06:35

Chtěl jsem se zeptat, zda někomu chodí spolehlivě pod ML-10.8.1 program Apple DVD Studio Pro? Mně to při rendrování složitějších menu (buttony s videoukázkami odkazovaných streamů) před finálním vypálením neustále padá. Díky.
dvds.jpg
Emulátor SPECTRE128 - http://bit.do/_mac, s Apple od roku 1988.  Think Different 

Milos
Příspěvky: 71
Registrován: 31 črc 2012 08:47

Re: DVD Studio Pro

Příspěvek od Milos » 30 srp 2012 19:59

Chodí, tři menu v prvním 3 kapitoly - Story, v druhých dvou 9 kapitol - Story, vše O.K.

Uživatelský avatar
CHOZRASCOT
Příspěvky: 31
Registrován: 26 zář 2012 17:06

Re: DVD Studio Pro

Příspěvek od CHOZRASCOT » 26 zář 2012 17:29

Dobrý den, Nevíte kde se dá koupit program od Apple Inc. - zmíněné DVD Studio Pro? V AppStore již není a iDVD mi připadá nějak triviálně dětinské. Díky za rady.

Uživatelský avatar
comatory
Příspěvky: 267
Registrován: 30 črc 2012 19:07

Re: DVD Studio Pro

Příspěvek od comatory » 27 zář 2012 09:55

Myslim ze ho uz davno neprodavaji a podpora velka uz asi taky nebude. Dost se divim ze to jede na ML, naposledy se prodaval samostatne v roce 2006, pak byl soucasti Final Cut Studio.

Jestli muzu doporucit, tak Adobe Encore zvlada hodne veci, ale nevim jak moc je to pro nekoho cenove priznive, ja to koupil v ramci Production Premium takze OK. Profesionalni authoring software ale bude vzdy stat mnoho penez, jestli iDVD nestaci, tak to uz si pak clovek musi priplatit. Nevim kolik toho umi Burn, ale koukni sem na ten seznam a zkus si projet stranky vyrobcu, vyzkouset demo a rozhodnout se podle toho: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_DV ... plications

Odpovědět