Outlook 2011 - synchronizace odeslané pošty

Používáte Mac, iPad či iPhone pro kancelářskou práci? Potřebujete pomoct? Zde je to pravé místo

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Carlooser, ondrejsotek, lukas5

Odpovědět
ppk220
Příspěvky: 20
Registrován: 01 srp 2013 18:10

Outlook 2011 - synchronizace odeslané pošty

Příspěvek od ppk220 » 19 lis 2014 22:56

Od aktualizace na Yosemite mám problém s Outlook 2011 a se synchronizací složky s odeslanou poštou. Všechny složky se normálně synchronizují, jen odeslaná pošta ne. Pokud z ní mail smažu nebo přesunu do jiné složky, na Macu z odeslané pošty zmizí a přesune se do koše nebo do určené složky. Pokud se ale na tytéž složky podívám na iPhone, tak do určené složky se mail nakopíroval, ale v odeslané poště stále zůstane. Totéž pokud se podívám třeba přes Outlook Web Access. V případě Inboxu to nedělá. Myslel jsem, že pomůže aktualizace na 10.10.1, která avizovala opravu Exchange, ale dělá to to samé. Udělal jsem i čistou instalaci, reindexoval jsem databázi Outlooku a nic. Setkal se s tím někdo a má případně řešení?

Uživatelský avatar
Demonicus
Příspěvky: 1685
Registrován: 10 úno 2013 22:56
Bydliště: Morava

Re: Outlook 2011 - synchronizace odeslané pošty

Příspěvek od Demonicus » 20 lis 2014 19:44

Hele, tak nějak jsem to moc nepochopil.
Problém je, že pokud se odešle pošta z Outlooku, tak to není vidět na iPhone v odeslané poště ?
Apple Watch 2 42mm, iPhone 12 PRO Max, Time Capsule, Macbook Air 13"
Synology NAS -412+ -> nejlepší kamarád Apple hraček

Skupina uživatelů Apple Watch >> https://www.facebook.com/groups/582857818814445/ <<

ppk220
Příspěvky: 20
Registrován: 01 srp 2013 18:10

Re: Outlook 2011 - synchronizace odeslané pošty

Příspěvek od ppk220 » 21 lis 2014 08:51

Ne, popíšu to jinak:

1. Mám účet na firemním Exchange Serveru.
2. Ten se mi synchronizuje s Outlook 2011 na MAC a zároveň do nativních aplikací v iPhone. Potom se na něj samozřejmě můžu podívat i přes Outlook Web Access, tedy přes libovolný prohlížeč.
3. V okamžiku, kdy je vše synchronizováno, by všechny tři pohledy, tj. přes Outlook 2011, přes iPhone i přes OWA, měly být stejné, tj. ve složkách by měl být identický obsah.
4. Pokud mi přijde mail do "Doručená pošta" a přesunu ho do složky "Archiv", je jedno, jestli to udělám přes Outlook, iPhone nebo přes OWA, vždy se přesune a všechno se sesynchronizuje správně.
5. Problém je se složkou "Odeslaná pošta". Pokud odešlu mail, objeví se ve složce Odeslaná pošta, a je v ní vidět v Outlooku i iPhone. Pokud v Outlooku odstraním mail z této složky, v Outlooku vidím, že v ní není, ale přesto, že synchronizace proběhne, stále zůstává vidět v odeslané poště v iPhone a je vidět i přes OWA. Když ten mail uložím do složky "Archiv", tak se do ní skutečně přesune. V Outlooku zmizí z odeslané pošty a objeví se v archivu. Když se podívám přes iPhone, bude vidět v archivu, ale i v odeslané poště.
6. Obráceně ten problém není. Pokud tedy mail odstraním přes iPhone nebo přes OWA, vše se správně sesynchronizuje a změna se promítne i v Outlook 2011.

Je to srozumitelnější?

Odpovědět