Numbesr, Pages na iPadu,iPhonu nenačítá z iCloud drive

Používáte Mac, iPad či iPhone pro kancelářskou práci? Potřebujete pomoct? Zde je to pravé místo

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Carlooser, ondrejsotek, lukas5

Odpovědět
Uživatelský avatar
Borivas
Příspěvky: 121
Registrován: 01 srp 2012 07:08

Numbesr, Pages na iPadu,iPhonu nenačítá z iCloud drive

Příspěvek od Borivas » 22 říj 2014 18:27

Ahoj pánové.
Mám problém s iCloud drive na iPadu a iPhonu. Spustím Numbers v iPadu a nic se nenačte a po chvilce aplikace spadne. V iCloudu drive mám spousty numbers souburů v složce Numbers. Na Macu není žádný problém jen iPad a iPhone se v Numbers ani v Pages nic nenačte a vzápětí spadne. Máte taky takové zkušenosti nebo je to jen můj problém. Díky za zkušenosti a rady.

tlacenka
Příspěvky: 8064
Registrován: 09 zář 2012 17:48

Re: Numbesr, Pages na iPadu,iPhonu nenačítá z iCloud drive

Příspěvek od tlacenka » 22 říj 2014 19:06

verze ios ?

Uživatelský avatar
Borivas
Příspěvky: 121
Registrován: 01 srp 2012 07:08

Re: Numbesr, Pages na iPadu,iPhonu nenačítá z iCloud drive

Příspěvek od Borivas » 22 říj 2014 19:10

iOS poslední 8.1 . Nešlo to už i v 8.0 . Nejvíce mě štve, že se po spuštění Numbers na iPadu nedá nic dělat. Jako by zamrzl a spadne. Smazal jsem ho a stáhl znovu, nepomohlo to. Mám iPhone 5S a iPad 4 .

tlacenka
Příspěvky: 8064
Registrován: 09 zář 2012 17:48

Re: Numbesr, Pages na iPadu,iPhonu nenačítá z iCloud drive

Příspěvek od tlacenka » 22 říj 2014 20:02

kdyz se odhlasite z icloudu, tvrdy restart ipadu...znovu zapnout icloud tak nic ?

Uživatelský avatar
Borivas
Příspěvky: 121
Registrován: 01 srp 2012 07:08

Re: Numbesr, Pages na iPadu,iPhonu nenačítá z iCloud drive

Příspěvek od Borivas » 22 říj 2014 20:40

Tak něco to pomohlo. Odhlásil jsem se z iCloudu a provedl na ipadu reset přidržením Power buttonu a Home Buttonu až se vypl. Pak opět spustil a přihlásil se do iCloud. Spustil Numbers a .... ? nic. Už nepadá a objevily se na display soubory ale né tak jak jsou skutečně uloženy v iCloudu drive. Je jich málo a né všechny. Myslel jsem, že se začnou postupně načítal, ale zatím se nic neděje. Na iPhone jsem postup udělal taky a tam se zase načetly jiné soubory a opět jen některé. Snad se načtou všechny, ale zatím jsem překvapený nefunkčností. O vypnutí iCloudu jsem také už předtím uvažoval, ale neudělal jsem to z důvodu obav ztráty dat, které potřebuji k práci. Zálohy samozřejmě dělám přes Time Machine.

tlacenka
Příspěvky: 8064
Registrován: 09 zář 2012 17:48

Re: Numbesr, Pages na iPadu,iPhonu nenačítá z iCloud drive

Příspěvek od tlacenka » 22 říj 2014 20:52

Z hlediska toho jak funguje drive nelze zajistit jinak funkcnost "najednou". Vzhledem k tomu jak icloud funguje/nefunguje od zacatku, tak na nej spolehat jako 100% nelze.

Uživatelský avatar
Borivas
Příspěvky: 121
Registrován: 01 srp 2012 07:08

Re: Numbesr, Pages na iPadu,iPhonu nenačítá z iCloud drive

Příspěvek od Borivas » 22 říj 2014 21:19

Doposud jsem s iCloudem na iOS 7 problém neměl. Až s příchodem iCloud drive a iOS 8 to nějak zlobí.

Odpovědět