Apple email - vyhledávání #fail?

Používáte Mac, iPad či iPhone pro kancelářskou práci? Potřebujete pomoct? Zde je to pravé místo

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Carlooser, ondrejsotek, lukas5

Odpovědět
osmacinthehead
Příspěvky: 172
Registrován: 17 kvě 2015 12:50

Apple email - vyhledávání #fail?

Příspěvek od osmacinthehead » 23 lis 2016 21:07

Ahoj,

mám dotaz ohledně práce s Apple Emailem. Jsem zvyklí, že vždy, když otevřu schránku a přečtu si email tak ho rovnou smažu / pokud si myslím, že se k němu někdy možná budu chtít vrátit, tak ho přesunu do archivu.

Jenže –> Absolutně nerozumím za mě idiotskému vyhledávání v Apple emailu - kde to hledá podle toho kde jste ("Odeslané + schránka XY, nebo přijaté a zase jen u schránky XY) a navíc to právě vůbec nehledá v archviu, pokud explicitně nekliknu na složku archivované zprávy.

Neví někdo o způsobu (třeba přes terminal?) jak toto vyhledávání rozšířit aby to prohledávalo všude?

Cokoliv co jsem zatím používal se takto chovalo.

Chápu, že tam je možná jinak myšlené workflow a celková práce s emailem než mám - pokud někdo ví, jak takto pracovat lépe, rád se přiučím. Přijde mi, že je to snad vymyšlené tak, že mám všechny zprávy v inboxu a jen mažu vyloženě ty nepotřebné...

Děkuji za všechny reakce :)

Odpovědět