Spuštění 1Password

Používáte Mac, iPad či iPhone pro kancelářskou práci? Potřebujete pomoct? Zde je to pravé místo

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Carlooser, ondrejsotek, lukas5

Odpovědět
MaHa
Příspěvky: 126
Registrován: 30 kvě 2012 22:40
Bydliště: Hrušovany u Brna
Kontaktovat uživatele:

Spuštění 1Password

Příspěvek od MaHa » 20 úno 2017 08:56

Když spouštím 1Password tak se zobrazí tato hláška "1Passwordu se nepodařilo připojit se k 1Passwordu mini. Prosím ukončete 1Password a znovu ho spusťte."
1Password nemám spuštěný, zkusil jsem tedy restart OSX, ale ani po restartu se situace nezměnila. Poradí někdo možné řešení?

tlacenka
Příspěvky: 8064
Registrován: 09 zář 2012 17:48

Re: Spuštění 1Password

Příspěvek od tlacenka » 20 úno 2017 09:24

mate povoleny ten jejich plugin do web browseru ?

MaHa
Příspěvky: 126
Registrován: 30 kvě 2012 22:40
Bydliště: Hrušovany u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Spuštění 1Password

Příspěvek od MaHa » 20 úno 2017 10:08

tlacenka píše:mate povoleny ten jejich plugin do web browseru ?
Ano mám.


Uživatelský avatar
ceskymac_cz
Příspěvky: 156
Registrován: 07 úno 2015 09:56
Bydliště: Teplice

Spuštění 1Password

Příspěvek od ceskymac_cz » 20 úno 2017 11:16

Chyba je na strane vyvojare. Expiruje jim certifikat pro vyvojare.

Uživatelský avatar
SteveJSF
Příspěvky: 1419
Registrován: 22 bře 2013 07:41

Spuštění 1Password

Příspěvek od SteveJSF » 20 úno 2017 21:18

Omlouvám se za malé odbočení, ale momentálně řeším taky problémy s 1P. V nově nainstalovaném iPhonu jsem si všiml, že mi v 1P některá data chybí, v porovnání s Macem. Konkrétně jde o 3 platební karty. V Macu se mi jich ukazovalo 8, v iPhonu jen 5. Synchronizace přes Dropbox se jevila být OK, ale holt 3 karty chyběly. Tak jsem v iPhonu spojení s Dropboxem zrušil a pak nastavil znovu. Ukázalo mi to nesoulad - v databázi v Dropboxu 257 položek, v iPhonu 254 položek a šlo o ty tři karty. Zvolil jsem sloučení těch dvou databází, předpokládal jsem, že výsledek bude tedy 257 položek, ale kdepak - ty tři karty zmizely a to i z Macu. Naštěstí tam zůstaly v koši. Tak jsem tedy sedl k Macu a přidal jednu úplně novou platební kartu. Jenže výsledek mě opět zklamal. V Macu mám teď 6 platebních karet, v iPhonu jen 5 a v iPadu mi to počítá 8 karet, ale ukazuje jen 5. Synchronizaci to všude ukazuje právě proběhnutou.

Takže co s tím sakra mám dělat? To mám tomu 1P svěřovat do úschovy svá důležitá data? Mimochodem není to poprvé, kdy jsem zaregistroval nesoulad v databázích na různých zařízeních a jednalo se i o zabezpečené poznámky, které jsem někdy časem měnil (docela sranda pak z toho lovit správné informace). Máte někdo podobně špatné zkušenosti? Nebo máte jinou, podobně schopnou alternativu? Přeci jen integrace 1P do macOS i iOS je návyková a příjemná.

tlacenka
Příspěvky: 8064
Registrován: 09 zář 2012 17:48

Re: Spuštění 1Password

Příspěvek od tlacenka » 21 úno 2017 08:07

z vyse uvedenych duvodu zacinam testovat spravce hesel pro kapustnaky :)
https://www.stickypassword.com/cs/
zatim jsem prisel na to, ze neumi prilozit primo prilohu jako soubor - resim zatim jinak, ale zkousim ho (a jsem spokojen) - export delam zatim po jednom, protoze export z 1password a import neprobehl podle mych predstav a rad bych si to udelal po svem
nehlede na to, ze ma lifetime licenci (muze se asi zmenit, ale zatim funguje dobre nekolik let - nicmene testuji jen chvili)

Odpovědět