Better Touch Tool

Používáte Mac, iPad či iPhone pro kancelářskou práci? Potřebujete pomoct? Zde je to pravé místo

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Carlooser, ondrejsotek, lukas5

Odpovědět
cinges
Příspěvky: 303
Registrován: 09 kvě 2017 16:24
Kontaktovat uživatele:

Better Touch Tool

Příspěvek od cinges » 04 říj 2017 15:01

Cavte, velmi mi chyba middle click na macbooku.. pouzitie cmd+click mi pride neprakticke.. Pouzivam to neustale v prehliadaci, na otvaranie odkazov, zatvaranie kariet, atd..
Chcel som to spravit cez Better Touch Tool, ale tam nikde nie je moznost 1 finger fource touch.. Chcel som teda forcetouch, ktory je pre mna teraz bezvyznamny, nahradit middle clickom..Viete mi poradit nejak?
Popripade ake finty pouzivate s tymto programom?
www.cinges.net
MacBook Pro 16" 2022,iPad Pro 12.9 2018 256gb,iPhone 13,Apple Watch 6 44mm,Airpods Pro

Uživatelský avatar
kmarty
Příspěvky: 117
Registrován: 08 srp 2012 20:19

Re: Better Touch Tool

Příspěvek od kmarty » 04 říj 2017 15:35

Na middle click pouzivam v BTT click tremi prsty. Force touch click je kolizni s jeho neForce touch podobou (u Force touch vzdy predchazi neForce touch click).

Z jineho soudku: nastaveni odezvy/sily clicku se uplatnuje jak pro vestaveny, tak pro externi touchpad. Bohuzel, u kazdeho z nich mi vyhovuje jina sila a jeste jsem neprisel na zpusob jak to nastavit nezavisle :-(

Odpovědět