co to mam za snapping tool?!

Používáte Mac, iPad či iPhone pro kancelářskou práci? Potřebujete pomoct? Zde je to pravé místo

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Carlooser, ondrejsotek, lukas5

Odpovědět
cinges
Příspěvky: 303
Registrován: 09 kvě 2017 16:24
Kontaktovat uživatele:

co to mam za snapping tool?!

Příspěvek od cinges » 21 pro 2017 17:01

Cavte, po novom nainstalovani macos sierra a par aplikacii, ktore som predtym mal a pouzival som si vsimol, ze mi blbne "snapping tool" Pouzivam Better Snap Tool a problem je, ze mam zdvojenu animaciu.. Napisal som aj na podporu a nic. Tak mi to nedalo a a Better Snap Tool som odinstaloval a furt tam nejaky tool mam! Tu je video - https://www.youtube.com/watch?v=q0cdgkG5ryM to sede - sive, to je to co som si nastavil a to modre s oramovanim tam nechcem.. po odinstalovani mi zostal ten hnusny modry a chcem to prec..! :D neviete, co za appka to moze robit? tieto aplikacie mam..:
Přílohy
Screen Shot 2017-12-21 at 16.59.50.jpg
www.cinges.net
MacBook Pro 16" 2022,iPad Pro 12.9 2018 256gb,iPhone 13,Apple Watch 6 44mm,Airpods Pro

Uživatelský avatar
SteveJSF
Příspěvky: 1419
Registrován: 22 bře 2013 07:41

Re: co to mam za snapping tool?!

Příspěvek od SteveJSF » 21 pro 2017 19:14

Nevim k cemu je Better Snap Tool, hledat se mi to ted nechce, ale vypada to, ze zapasis se zakladnim zpusobem prace v macOS, jinak si to video neumim vysvetlit.

Odpovědět