Outlook exchange email - selektivní notifikace

Používáte Mac, iPad či iPhone pro kancelářskou práci? Potřebujete pomoct? Zde je to pravé místo

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Carlooser, ondrejsotek, lukas5

Odpovědět
Hfx9
Příspěvky: 9
Registrován: 21 dub 2017 08:36

Outlook exchange email - selektivní notifikace

Příspěvek od Hfx9 » 19 čer 2018 12:37

Zdravím všechny,
potřebuji pomoct s jednou věcí:
Na firemní exchange email mi chodí automatické emaily, co mě informují o jistých skutečnostech. Mám nastavené pravidlo, že se tyto emaily přesouvají do určité složky a označují se jako přečtené.

Tento firemní email mám nastaven i na svém iphone v aplikaci MS Outlook.

Chtěl bych zajistit to, aby mi o těchto emailech nechodila notifikace na mobilu. Je to totiž x desítek emailů denně a nechci aby mi telefon pořád pípal, zároveň ale chci aby mě o ostatních emailech notifikací informoval.

Jde tohle nějak nastavit?
Klidně i v jiné aplikace pro přístup k exchange emailům.

Děkuji za pomoc

Uživatelský avatar
Mironet
Příspěvky: 1383
Registrován: 02 říj 2012 13:22

Re: Outlook exchange email - selektivní notifikace

Příspěvek od Mironet » 19 čer 2018 12:48

No jistě. Notifikace se dají nastavit pro každý e-mailový účet samostatně. Stačí je pro ten firemní zcela vypnout.

Hfx9
Příspěvky: 9
Registrován: 21 dub 2017 08:36

Re: Outlook exchange email - selektivní notifikace

Příspěvek od Hfx9 » 19 čer 2018 12:58

Špatně jsi mě pochopil.
V rámci jednoho emailového účtu (exchange) chci mít možnost nastavit, které emaily mi budou notifikovány a které ne.

Uživatelský avatar
Mironet
Příspěvky: 1383
Registrován: 02 říj 2012 13:22

Re: Outlook exchange email - selektivní notifikace

Příspěvek od Mironet » 19 čer 2018 14:47

Já tušil, že to nebude tak jednoduché. Tohle v nativním Mailu asi nepůjde, nějaké jiné mailboxy snad umožňují selektivní notifikace pro složky, ale to už nemůžu sloužit; mě Mail dostačuje. Takže přenechám ostatním.

Odpovědět