Star Wars Commander

Hry a zábava na Macu byly dlouho po hříchu opomíjeny. Dnes tomu tak není a jak pro MacOS X a zejména pak pro iOS je nabídka her a zábavy opravdu bohatá. Zde najdete tipy i pomoc v této oblasti.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, lukas5, petrskuta

Odpovědět
Svobec
Příspěvky: 3
Registrován: 06 říj 2014 15:47

Star Wars Commander

Příspěvek od Svobec » 06 říj 2014 16:01

Obrázek

Jste li fanda Star Wars a rádi hrajete hry typu Clash of Clans je tato hra přímo pro Vás. Hra vyšla někdy na začátku října a už se pyšní miliony downloady. Hru má na svědomí Disney, které nedávno koupilo práva na celé universum Star Wars.

Narozdíl od CoC, zde si muzete vybrat jednu ze dvou frakcí (Rebelové a Impérium)
Hra je naprosto Free, nemusíte nic platit. Realnými penezi si napriklad můžete urychlit budování budov, kupování surovin.

Na stránce Doupě.cz vyšla recenze: http://doupe.zive.cz/clanek/star-wars-c ... ni-recenze

Máte li zájem hrát za rebely, můžete ke mě do klanu Czech_Rebellion, stačí tento název zadat ve Squad menu

Obrázek

Uživatelský avatar
Mailo
Příspěvky: 746
Registrován: 31 říj 2013 07:39
Bydliště: Zlín

Re: Star Wars Commander

Příspěvek od Mailo » 07 říj 2014 06:37

Já už SWC hraju cca 14 dní. Má to ještě pár much, např. Squad Center hlásí že je prázdné, ale přitom je plné jednotek, atd. Souboje jsou perfektní, i když mi vadí že se jednotky navzájem překrývají, např. banda AT-SW Walkerů vypadá pak jako jeden.

Celkově doufám že je to jen začátek, že časem přijdou nové planety a možnost přesídlení osady pryč z Tatooinu :D A hlavně další budovy a jednotky, oproti CoC je to takový chudý příbuzný ...

Pokud hrajete někdo za impérium, doporučte nějaký clan. Já jsem jich obešel už asi 10 a zatím tam jsou jedince s průměrným věkem 11 let, což je dlouhodobě nesnesitelné :D

PS. pro autora článku, to máš v celku zajímavý způsob verbování lidí do clanu :D Založit si na foru účet, k vůli tomuto jednomu příspěvku :D
iOvce co ráda běhá a jezdí na kole. Momentálně blázen do HomeKitu :)

Svobec
Příspěvky: 3
Registrován: 06 říj 2014 15:47

Re: Star Wars Commander

Příspěvek od Svobec » 07 říj 2014 09:51

tak řekl sem si spojim příjemný s užitečným :D ale je v mím zájmu představit hru co nejvíce čechům je to parádní hra, která staví i na komunitě a zdá se mi, že je nás tam stále málo.
Co se týče překrívání jednotek toto se asi nikdy neopraví, bohužel toto není starcraft II, i CoC které existuje přes 3 roky tam je to taky a ve všech těchto hrách. Zeptej se kterýho koli vývojáře takových her a potvrdí ti že je to téměř nemožný.
Časem asi přijdou nové planety když hraješ mise je tam tuším i Dantoine, který je zelený. Na Ofik forech si na to lidi stěžují a vývojaři pravděpodobně něco plánují. Mě chybí ve hře Jediové a Sithové, vývojáři k tomu napsali ,, Nechte se překvapit '' tak uvidíme :)
Za impérium doporučuji clan Czech_Dark, ale tuším že už mají hranici 500 medajlí a možná už jsou plní.

Uživatelský avatar
Jadro
Příspěvky: 758
Registrován: 24 lis 2013 18:19

Re: Star Wars Commander

Příspěvek od Jadro » 07 říj 2014 11:27

OT: Svobec: co ta cestina :-) ? Mekke I po R to je moc i na me (prekrivani)

Svobec
Příspěvky: 3
Registrován: 06 říj 2014 15:47

Re: Star Wars Commander

Příspěvek od Svobec » 07 říj 2014 17:42

aby si se nepo*ral hnidopichu tak pisu chyby no a co. Jestli mas tuhle úchylnou potřebu opravovat lidem chyby, běž učit někam na základku. V nějaké speciální třídě bys mohl svoji potřebu uspokojit důkladně.

Uživatelský avatar
Jadro
Příspěvky: 758
Registrován: 24 lis 2013 18:19

Re: Star Wars Commander

Příspěvek od Jadro » 07 říj 2014 18:53

Kdyz uz chces nekam psat pisemny projev, bylo by fajn umet rodny jazyk. Je smutne jak cestinu rada lidi mrvi... Nicmene v tom nebylo nic osobniho a tvuj utok byl naprosto zbytecny...

Uživatelský avatar
Mironet
Příspěvky: 1383
Registrován: 02 říj 2012 13:22

Re: Star Wars Commander

Příspěvek od Mironet » 07 říj 2014 19:01

Součástí češtiny je i diakritika...

Uživatelský avatar
Jadro
Příspěvky: 758
Registrován: 24 lis 2013 18:19

Star Wars Commander

Příspěvek od Jadro » 07 říj 2014 19:03

Ok, máš pravdu. Píšu většinou z telefonu, takže je jednodušší psát bez ní. Ale problém s tím nemám :-)

EDIT: A k ČJ asi stačí. Mně jen mrzí jak na svůj rodný jazyk kašlem. Je to dnes už standard... Od mailů až po média

Odpovědět