Minecraft na iMac ?

Hry a zábava na Macu byly dlouho po hříchu opomíjeny. Dnes tomu tak není a jak pro MacOS X a zejména pak pro iOS je nabídka her a zábavy opravdu bohatá. Zde najdete tipy i pomoc v této oblasti.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, lukas5, petrskuta

Odpovědět
Davedroid
Příspěvky: 89
Registrován: 01 lis 2014 21:55
Bydliště: Praha

Minecraft na iMac ?

Příspěvek od Davedroid » 23 lis 2014 19:36

Ahoj,

syn furt pari Minecrat. jeho kamaradi maji vsichni MS PC a tak bych se rad zeptal. Prosim, kdyz koupim iMac bude mu stejne chodit Minecraft na Macu, bude moct parit offline i online s kamaradama co maji MS PC? Nebo to ma nejaka omezeni?
Diky
iPhone 8 Plus 256GB

Tomas1334cz
Příspěvky: 379
Registrován: 22 pro 2013 17:40

Re: Minecraft na iMac ?

Příspěvek od Tomas1334cz » 23 lis 2014 20:26

Co jsem to hrál naposledy (cca rok zpátky), tak to běželo úplně normálně, se vším jak má :) ... Jen byl trochu problém, jak si tam dát texturepack, skin, atd ... Ale i to se dá zvládnout :)

karel.vom
Příspěvky: 9
Registrován: 30 říj 2014 20:47

Re: Minecraft na iMac ?

Příspěvek od karel.vom » 11 pro 2014 22:17

ano, melo by to v pohode fungovat!

Paradoni
Příspěvky: 5
Registrován: 01 lis 2014 09:09

Re: Minecraft na iMac ?

Příspěvek od Paradoni » 12 pro 2014 06:46

Až přijde Mini, a seznámím se s OSX, tak ho taky musím pro syna koupit k Vánocům. Kde jste kupovali? Našel jsem jen oficiální stránky minecraft.net kde je potřeba registrace s nastavením nového účtu. Ve storu jsem nenašel. Co je to texturepack a skin? Myslel jsem, že stáhnu, nainstaluji a běží to :-(

Tomas1334cz
Příspěvky: 379
Registrován: 22 pro 2013 17:40

Re: Minecraft na iMac ?

Příspěvek od Tomas1334cz » 23 pro 2014 19:17

Dá se to stáhnout pouze z oficiálního webu. Registrace je nutná, neb se podle ní poté zjišťuje, zda máte originální Minecraft nebo Warez verzi. Když máte originální verzi, běží vám vše a máte přístup na multiplayer. Texturepack je v podstatě jinak řečeno vzhled. Jde jen o to, jak se vám budou různé bloky vykreslovat. Texturepacky se dají stáhnout z internetu a snadno nainstalovat, ale běží to i bez nich. Skin znamená to, jak bude vypadat vaše postavička. Opět se dají skiny stáhnout z internetu, ale není to potřeba.

Odpovědět