Nike FuelBand nebo Jawbone UP nebo Fitbit

Chcete koupit použitého Maca, iPad nebo iPhone? Nebo hledáte způsob, jak něco od Applu koupit o něco levněji z druhé ruky? Vyzkoušejte bazarovou sekci

Moderátoři: Alisczech, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Schumi, Keny, DrazekV

Odpovědět
dxpavel
Příspěvky: 57
Registrován: 01 led 2013 16:00

Nike FuelBand nebo Jawbone UP nebo Fitbit

Příspěvek od dxpavel » 13 úno 2013 12:22

Zdravím,
je tu někdo,kdo dovede porovnat a poradit, kde koupit uvedené dve zařízení (nebo jedno z nich). Kolegové mi doporučují Nike, ale jen protože neznají UP. Na aukru nevidím a oficiálně se asi nedováží...díky za radu nebo link.
P


https://jawbone.com/up
http://www.fitbit.com/flex
http://store.nike.com/us/en_us/?l=shop, ... 534/sz-M-L
Naposledy upravil(a) dxpavel dne 18 úno 2013 11:46, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
MrZdanner
Příspěvky: 14
Registrován: 21 zář 2012 13:08

Re: Nike FuelBand nebo Jawbone UP

Příspěvek od MrZdanner » 14 úno 2013 08:51

Zdůř,

jak jsem koukal tak zařízení jsou stejna akorát u UP si ještě k tomu můžeš nastavit režim, to nechápu. Což u Nike FuelBand nejde. Já jsem si Nike přivezl z Anglie a rozhodně bych neměnil. Hledám body kde se dá a všude jdu raději pěšky, abych splnil svůj daily GOAL.

Nike FuelBand ma USB, jednoduše to zapojíš do notebooku, automaticky se ti spustí aplikace a přehraje všechna aktivita na web, kde to můžeš porovnávat v kámoši apod.. To mají hodně dobře udělané.

+ má BLUETOOTH, opět easy connection mezi náramkem a třeba iPhonem. Na iPhone opět vidíš statistiku a pokud nezrušíš spojení, vidíš i body jak se pěkně načítají. Jo a už v tom nespím, to je blbost. Kouknul jsem na UP video a že to měří spánek??? Já svůj FuelBand raději sundavám, spím s rukama pod hlavou a náramek mi vadil a nechtěl jsem si ho poškodit. Je to přeci jen dost drahý. Ráno nasadim a už o něm nevím, teď když ho zapomenu tak mám pocit že mi něco důležitého chybí.

No a jak to získat? Bud jim zkus napsat, nebo někoho poprosit v zahraničí aby ti to přivězl neb zkus SHIPITO od Vanhary.
Zdenek

StartupWeb.cz

Barberry.pha
Příspěvky: 564
Registrován: 09 říj 2012 14:58

Re: Nike FuelBand nebo Jawbone UP

Příspěvek od Barberry.pha » 14 úno 2013 11:29

Nike Fuel band jde objednat z UK Nike storu, vyjde pak i s postovnym na cca 3800,-
Z USA nedoporucuji, udelal to tady jeden uzivatel a zaplatil dohromady skoro 6 tis.
Na celnici ho totiz jeste proclili.

Tady to zkus podle tohoto navodu
http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?p=541635#p541635

dxpavel
Příspěvky: 57
Registrován: 01 led 2013 16:00

Re: Nike FuelBand nebo Jawbone UP

Příspěvek od dxpavel » 18 úno 2013 10:08

Nejsme tak odvážný si něco kupovat v zahraničí nebo na dálku :-) a našel jsme ještě toto. Více než kde to koupit, bych potřeboval info, jestli to někdo zkoušel a má to a k čemu to používá a nebo praktické zkušenosti...i negativní :-)
díky
P

Uživatelský avatar
MrZdanner
Příspěvky: 14
Registrován: 21 zář 2012 13:08

Re: Nike FuelBand nebo Jawbone UP nebo Fitbit

Příspěvek od MrZdanner » 18 úno 2013 17:12

Asi jsi zapomněl link na tu tvojí věc :)
Zdenek

StartupWeb.cz

Benhogan
Příspěvky: 7
Registrován: 01 srp 2012 22:24

Re: Nike FuelBand nebo Jawbone UP nebo Fitbit

Příspěvek od Benhogan » 19 úno 2013 06:56

Také jsem to řešil a sledoval. Petr Mára snad v Digitu nebo na Twitteru doporučoval UP.
Tak jsem ho koupil přes Shipito a mám ho na cestě.

[/quote]

musashi
Příspěvky: 833
Registrován: 08 srp 2012 11:24

Re: Nike FuelBand nebo Jawbone UP nebo Fitbit

Příspěvek od musashi » 19 úno 2013 08:09

Pridavam se k tem, kdo by take stal o prakticke informace a zkusenosti.
Mam zrovna v US kamarada, ktery by mi mohl FuelBand privezt a dumam nad tim, zda si nechat privezt ci nikoliv.
Jenze informaci je opravdu poskrovnu :(

Uživatelský avatar
MrZdanner
Příspěvky: 14
Registrován: 21 zář 2012 13:08

Re: Nike FuelBand nebo Jawbone UP nebo Fitbit

Příspěvek od MrZdanner » 19 úno 2013 08:40

jak jsem psal mám NikeFuelband. Je potřeba vědět, že to není stroj, který měří přesně. Jde o zařízení pro zvýšení tělesné aktivity a zjišťování jak jste na tom za určitý den. Rozhodně Vám to správně nespočítá spálené kalorie, kroky. Když jedete na kole tak se počítá podle vybrace Vaší ruky, takže můžete získat spousty bodů :). Pokud rukou hýbat nebudete, budete ji mít v kapse, rřeba teď v zimě, tak se Vám body přičítat nebudou.

Mě osobně náramek baví (je to hračka pro volný čas a každodenní aktivitu), takže pokud si myslíte že potřebujete motivátor k pohybu tak je to super. Jinak je to hračka.

Pokud hledáte sportovní hodinky s přesnějším měřením tak bych zabrousil někam, kde dostanete ještě hrudní pás a podobně. Já trénuju na IRONMANA a ještě nosím hodinky SUUNTO, to je PC na ruce a měří vše co potřebuju.
Zdenek

StartupWeb.cz

Uživatelský avatar
MrZdanner
Příspěvky: 14
Registrován: 21 zář 2012 13:08

Re: Nike FuelBand nebo Jawbone UP nebo Fitbit

Příspěvek od MrZdanner » 19 úno 2013 08:47

Tohle video je docela pěkný: http://www.youtube.com/watch?v=C28vPth3Xio , akorát nechápu jak je možné, že mají tolik bodů na konci dne. Já mám Goal nastavený na 3 500 a udělám to jen když jdu na hodku do fitka a pak se ještě hodně hýbu.
Zdenek

StartupWeb.cz

Odpovědět