Synchronizace Notes přes iCloud

Apple vždy věnoval velkou pozornost školství a MacOS X a iOS nabízí tisíce aplikací pro studenty i učitele. Zde se na ně můžete zeptat.

Moderátoři: MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Carlooser

Odpovědět
Jerry
Příspěvky: 28
Registrován: 31 črc 2012 10:09

Synchronizace Notes přes iCloud

Příspěvek od Jerry » 03 říj 2012 17:26

Prosím o radu. Těsně před iOS6 mi přestaly syncovat poznámky s web iCloud na PC s Win7. Na webovém cloudu jsou prázné, 0 poznámek, přitom na iPadu a iPhonu se Notes syncujou bez chyby. Už jsem zkoušel i vypnout iCloud pro Notes a zapnout, ale nic nepomáhá. Jinak iphone i ipad má již iOS6, kde jsem doufal, že se sync zase rozběhne. Přitom kontakty a kalendář se zobrazuje a syncuje na web icloudu perfektně bez chyby. Na web prohlížeči ani nelze novou poznámku uložit, napíše to, že se nepodařilo poznámku uložit. Tím to končí.

James
Příspěvky: 132
Registrován: 22 zář 2012 13:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Synchronizace Notes přes iCloud

Příspěvek od James » 05 říj 2012 06:43

To bude asi spôsobené iCloud panelom 2.0. Mne napr vobec pod win7 nejde fotostream... A ked ti to nejde na webe tak skús vyskúšať iný browser, najlepšie Safari a daj vedieť, ak nepomôže chybu má cloud
iPod, iPhone, iPad, Macbook user

Jerry
Příspěvky: 28
Registrován: 31 črc 2012 10:09

Re: Synchronizace Notes přes iCloud

Příspěvek od Jerry » 05 říj 2012 08:08

Tak už to maká, včera mě napadlo mrknout do iTunes a měl jsem tam zaškrtnuto sync poznámky s outlookem a podtím bylo napsáno, že poznámky se syncují vzduchem a že muhou vzniknout duplikáty. Sice z outlookem nesyncovaly nikdy od doby iCloudu, ale nevadí. Prostě jsme odškrtnul syn notes v iTunes a do 24h to opět fungovalo v IE i v Safari na web icloudu.
Takže snad tato zkušenost pomůže i ostatním.

James
Příspěvky: 132
Registrován: 22 zář 2012 13:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Synchronizace Notes přes iCloud

Příspěvek od James » 05 říj 2012 08:47

Hej to robí od verzie 2.0 že sa iCloud trepe do outlooku...
iPod, iPhone, iPad, Macbook user

Uživatelský avatar
MichalM.Mac
Příspěvky: 3342
Registrován: 30 črc 2012 11:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Synchronizace Notes přes iCloud

Příspěvek od MichalM.Mac » 05 říj 2012 16:44

Používáš @icloud nebo @mobileme email? Poznámky jsou imho sdílené pouze skrz mail.

Jerry
Příspěvky: 28
Registrován: 31 črc 2012 10:09

Re: Synchronizace Notes přes iCloud

Příspěvek od Jerry » 05 říj 2012 18:01

U poznamek je jedno jestli se na web icloud přihlásím emailem pod kterým mám apple ID nebo jejich stvořenej @me.com se stejnym mym jmenem. Zkousel jsem oboje. Ale jak jsem psal ode dněka to chodí a nesmí být v iTunes zaškrtnutý sync notes s outlookem. Ale je divný, že ppo odškrtnutí to trvalo asi 24h než to začlo fungovat. Zřejmě než se u nich refrešne nastavení pro cloud.

Odpovědět