flashcard app

Apple vždy věnoval velkou pozornost školství a MacOS X a iOS nabízí tisíce aplikací pro studenty i učitele. Zde se na ně můžete zeptat.

Moderátoři: MichalM.Mac, Macforum_Admin, Carlooser

flashcard app

Příspěvekod prostah » 13 srp 2017 16:46

Hledám nějakou aplikaci na učení jazyků pomocí kartiček flashcard, která umožňuje tvorbu vlastních kartiček v PC, nejlépe s importem souborů ve formátu txt. Vyžaduji možnost nastavení, po kolika pokusech je kartička považována za naučenou, naopak nepotřebuji složitý přehled studijního postupu, jak se které dny učím a podobně, stačí pouze procentuelní vyjádření naučení lekce.
Doteď jsem používal iMemento, úplně mi vyhovovalo, tvorba vlastních kartiček jednoduchá. Slovíčka z jedné lekce jsem psal v textovém editoru, kartičky oddělené prázdnými řádky, uloženo jako txt. Import - do prohlížeče jsem zadal IP adresu, kterou mi aplikace vygenerovala a jednoduše zvolil soubory ke stáhnutí. Bohužel aplikace je zastaralá a v iOS 11 už fungovat nebude, proto hledám náhradu. Od stejného autora iMemento Deluxe je už těžkopádná, navíc to vypadá, že s vývojem skončil.
Dále jsem zkusil Ankiapp, opět mi přijde nepřehledná, PC aplikace na tvorbu obsahu zbytečně těžkopádná a komplikovaná, když chci tvořit pouze kartičky se slovíčky.
Nemáte tip na nějakou takovou aplikaci, co nejméně komplikovanou? Díky
prostah
 
Příspěvky: 44
Registrován: 07 říj 2012 16:27
Poděkoval: 5 x
Poděkovali mu: 1 x


Zpět na Apple a škola