Koupě prvního macbooku

Řešíte problém s výběrem nebo provozem počítačů od Applu? Pomůžeme Vám.

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Unreed

Uživatelský avatar
comatory
Příspěvky: 267
Registrován: 30 črc 2012 19:07

Re: Koupě prvního macbooku

Příspěvek od comatory » 23 dub 2014 19:33

Mozna by stacilo nainstalovatXcode CLI Tools.

Japko
Příspěvky: 22
Registrován: 16 bře 2014 22:03

Re: Koupě prvního macbooku

Příspěvek od Japko » 24 dub 2014 10:16

Po zadání mi právě vyskočilo že je potřeba něco doistalovat, právě myslím ten xcode, což sem udělal, ale i potom ten příkáz háže to stejný, že nepoznám od koho panel je..

frantisekprihodaa
Příspěvky: 1
Registrován: 13 zář 2016 15:07

Re: Koupě prvního macbooku

Příspěvek od frantisekprihodaa » 13 zář 2016 15:09

Japko píše:Budu kupovat na firmu, takže studetská sleva je asi pasé... to se nedá kombinovat, každopadně by se nějaká sleva hodila , lepší jak nějaky stírací losy, nebo jen 10% na příslušenství, které bude taky potřeba.. istyle už měl teda mnohem lepší akce , co to tak sleduju :-)

Stírací losy jsou náhodou pecka, nebo loterie, poslední dobou mě to dost baví :D :D nějaká ta sportka, nebo eurojackpot, proč si nevsadit.
Naposledy upravil(a) frantisekprihodaa dne 15 zář 2016 07:52, celkem upraveno 1 x.

Vortex_Mac
Příspěvky: 262
Registrován: 14 črc 2016 14:29

Re: Koupě prvního macbooku

Příspěvek od Vortex_Mac » 13 zář 2016 20:51

Japko píše:Budu kupovat na firmu, takže studetská sleva je asi pasé... to se nedá kombinovat, každopadně by se nějaká sleva hodila , lepší jak nějaky stírací losy, nebo jen 10% na příslušenství, které bude taky potřeba.. istyle už měl teda mnohem lepší akce , co to tak sleduju :-)
Pokud můžu poradit, nakup na Smarty.cz. Mají tam teď "Back to school" akci pro každého. Nemusíš být student, ani předkládat ISIC a potvrzení o studiu. Takže ušetříš 12% + jak jsem pochopil nákup na firmu.

Neříkám, že je to nejlepší řešení, pouze na něj upozorňuji.
MacBook Pro 2016 8 GB/256 GB - macOS 10.13 High Sierra
iPhone 7 32 GB - iOS 11.3.1
iPad 4 16 GB Wi-Fi - iOS 10.3.3
Apple Watch 38 mm Stainless Steel + Milanese Loop - watchOS 4.4
BeoPlay A2

Alexho
Příspěvky: 1
Registrován: 12 čer 2017 20:30

Re: Koupě prvního macbooku

Příspěvek od Alexho » 12 čer 2017 21:00

frantisekprihodaa píše:
Japko píše:Budu kupovat na firmu, takže studetská sleva je asi pasé... to se nedá kombinovat, každopadně by se nějaká sleva hodila , lepší jak nějaky stírací losy, nebo jen 10% na příslušenství, které bude taky potřeba.. istyle už měl teda mnohem lepší akce , co to tak sleduju :-)

Stírací losy jsou náhodou pecka, nebo loterie, poslední dobou mě to dost baví :D :D nějaká ta sportka, nebo eurojackpot, proč si nevsadit.
Souhlasím. Já kupuju stírací losy i jako dárek.

Odpovědět