iMac 27 z appstore Vánoce nestihne!

Řešíte problém s výběrem nebo provozem počítačů od Applu? Pomůžeme Vám.

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Unreed

Odpovědět
Uživatelský avatar
meivk
Příspěvky: 15
Registrován: 10 pro 2012 09:29
Kontaktovat uživatele:

iMac 27 z appstore Vánoce nestihne!

Příspěvek od meivk » 10 pro 2012 10:06

Ahoj všem,

máte někdo zkušenost s nákupem iMacu přímo z appstore (apple.com). Jaká je doba dodání? V posledních dnech se objevila informace, že nový iMac 27' bude expedován až na Leden 2013!!... Se asi nedočkám :-D ... Trochu mě tím apple zklamal jsem závislý jablkách a vždy bylo vše od apple perfektní "nákup aplikací jejich fungování". A teď apple respektive Cook slíbil, že nové iMacy budou dostupné na Vánoce a teď to vypadá, že dostupné jsou jen 21,5 a 27 je nedostatek " prý podcenily náročnost výrobního postupu nové technologie displeje..
Šušká se, že apple dodrží původní dodací lhůtu u iMacu 27, které byla do pátku minulého týdne 3-4 týdny. Bohužel jsem z těch, kteří se do poslední chvíle rozhodují mezi 21,5 a 27 nakonec jsem toto datum pro 27 propásl a teď musím čekat na expedici neurčitý Leden :-/

Nemáte nějaké lepší info o expedování zásilek apple??...

tlacenka
Příspěvky: 8064
Registrován: 09 zář 2012 17:48

Re: iMac 27 z appstore Vánoce nestihne!

Příspěvek od tlacenka » 10 pro 2012 10:43

nikdo nesliboval, ze to bude 27 v ten a ten termin.. imac se stihnul (21.5) a ta 27 bude taky...je to stejne jako u vsech novych apple produktu -nestiha se vyroba a dodani... pokud vahate a neresite finance, pockal bych na 27 (protoze vymena RAM), pokud vam staci 21.5 jdete do ni - takove to vahani coby kdyby... znaci to, ze si dlouho nic nekoupite, pak se rozhodnete a budto nebude, nebo koupite a pak najdete hned levnejsi a spol... to byste si nemohl koupit nic :)

Uživatelský avatar
meivk
Příspěvky: 15
Registrován: 10 pro 2012 09:29
Kontaktovat uživatele:

Re: iMac 27 z appstore Vánoce nestihne!

Příspěvek od meivk » 10 pro 2012 11:17

Díky za odpověď už jsem objednal 27'... Musím se spokojit s vágním termínem dodání Leden.. Doufám, že to nebude 31.1.2013 :D
Ta 27 mě zasáhla... byl jsem se podívat na krámě na tu starší - šlo mi o pracovní plochu a je to bomba není to tak velké jak se zdá. Možnost dělat na 4 oknech v pohodě. Mám macbook pro 13' a to mi nepřišlo jako velký rozdíl k 21,5 ano samozřejmě je to rozdíl. Ale když už chci investovat takové peníze chci aby iMac byl opravdu markantně větší a to 27 je..

Těším se jak malý Jarda :)

tlacenka
Příspěvky: 8064
Registrován: 09 zář 2012 17:48

Re: iMac 27 z appstore Vánoce nestihne!

Příspěvek od tlacenka » 10 pro 2012 11:31

tak samozrejme.) ja mam oboji...vlastne toho mam vic :D ale delam v pohode i na MBP13... nemam s tim problem... :)

Uživatelský avatar
meivk
Příspěvky: 15
Registrován: 10 pro 2012 09:29
Kontaktovat uživatele:

Re: iMac 27 z appstore Vánoce nestihne!

Příspěvek od meivk » 10 pro 2012 12:01

Na MBP 13' nedam dopustit... Senzační mašinka! Co zvládá je neuvěřitelné... Ale bohužel občas už je to na MBP moc, když mám otevřený Xcode - Cyberduck - Photoshop - Sbx.. Ale to spíš jen samotný photoshop se zpomaluje...

tlacenka
Příspěvky: 8064
Registrován: 09 zář 2012 17:48

Re: iMac 27 z appstore Vánoce nestihne!

Příspěvek od tlacenka » 10 pro 2012 12:35

vseobecne ADOBE produkty jsou zrouti vykonu... ja mam otevreno take hafo aplikaci a v pohode...vykon me u macbooku nikdy netlacil :)

Uživatelský avatar
Schumi
Příspěvky: 1189
Registrován: 31 črc 2012 13:21
Bydliště: Příbor

Re: iMac 27 z appstore Vánoce nestihne!

Příspěvek od Schumi » 18 pro 2012 16:08

Rozbalování iMac 27 , prostě krása ...

http://www.youtube.com/watch?v=etPWp1k5psA

Uživatelský avatar
meivk
Příspěvky: 15
Registrován: 10 pro 2012 09:29
Kontaktovat uživatele:

Re: iMac 27 z appstore Vánoce nestihne!

Příspěvek od meivk » 29 pro 2012 11:52

Dnes odesláno!... Konečně už se na tu 27 ze Šanghaje těším!

akral
Příspěvky: 31
Registrován: 01 zář 2012 12:23

Re: iMac 27 z appstore Vánoce nestihne!

Příspěvek od akral » 03 led 2013 22:30

Uvažuji o něm, jaké jsou první dojmy?

Uživatelský avatar
meivk
Příspěvky: 15
Registrován: 10 pro 2012 09:29
Kontaktovat uživatele:

Re: iMac 27 z appstore Vánoce nestihne!

Příspěvek od meivk » 11 led 2013 16:12

Dojmy jsou super!!!!!! Rozhodně bych nebral 21,5 opravdu 27 je akorát!!.....

Co se týká výkonu je tam rozdíl především při práci s photoshopem, ale zas takový rozdíl od mého macbook pro to není!
Ale to je prostě jen tím, že macbook 13' 4 gb ram i5 je prostě také super stroj.

K iMacu

1) nejlepší je ta plocha můžete pracovat na 4-5 oknech v pohodě - Super je full screen! Například aolikace Coda 2 ho umožňuje. kdy máte vertikálně rozdělen html kód / náhled / css je super.

2) snížená odrazivost je dost znát!!! Vůbec s toho nepálí oči, žárovka se v něm neodráží - zkrátka je ztlumený jak zrcátka na autech s automatickou odrazivostí. Nevidíte v něm ani svůj odraz na černé obrazovce! Nebo jen minimálně.

3) je velmi lehký oproti předchozímu modelu, také to jak je tenký je neuvěřitelné.

4) vůbec se nezahřívá oproti minulému modelu není ani minimálně slyšet jeho chod.

5) skvělí zvuk z integrovaných reproduktorů

6) vše v češtině i když musím si na to zvyknout doposud jsem měl apple jen v aj.

7) velmi silná wifi a rychlé usb 3.0!

8) možnost rozšíření operační paměti bez rozebírání pc. U napájení je tlačítko, kterým otevřete na zadní straně schránku, kde se skrývá operační paměť ram!!

Práce s fotografiemi je úžasná! Konečně je mohu vidět v plném rozlišení. Pokud pracujete s digi. zrcadlovkou jako já tak vás kvalita snímků na tomto displayi omámí! Tuto obrazovku nelze nahradit :-)
Já jsem 100% spokojený čistý - rychlý - inteligentně intuitivní PC!....

Moje vybalení http://www.youtube.com/watch?v=0puhgNJL-0Y kvalita nic moc ale už jsem ho chtěl vyzkoušet a neměl po ruce kvalitnější kameru.

Odpovědět