Jaky iMac 27 koupit ?

Řešíte problém s výběrem nebo provozem počítačů od Applu? Pomůžeme Vám.

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Unreed

Odpovědět
jackadam
Příspěvky: 14
Registrován: 07 pro 2016 10:31

Jaky iMac 27 koupit ?

Příspěvek od jackadam » 01 bře 2017 05:22

Tak zase budu otravovat..

Dnes jsem se dival do obchodu a uz maj naskladnene iMacy 27 s procesory Core2Duo

Moje otazka zni zda mam cekat kdo vi jak dlouho na iMac 27 s Core i5 nebo vzit ten s tim Core2Duo .. vim ze to je otazka i co na Macu budu delat a pod... tak ve zkratce

Internet
Hudba
Sem tam strih Videa (iMovie) a taky komprimovani videa...
Dal chci hlavne vykonejsi stroj na VMware kde mam WinXP kvuli jednomu programu ktery vyzaduje dosti rychly stroj... nyni se mi program vetsinou ne moc ale seka..
Potom vyuzivani Photoshopu na upravu fotek a pod...
Plus az budou dve hry ktere by mely byt i na MAC a to StraCraft 2 a Diablo 3 tak jej chci na tom hrat a nejlepe v plnem rozliseni jako ma LCD monitor Macu..

A chci aby mi stroj alespon nejakou tu dobu vydrzel co se tyce vykonosti..

Uz me totiz nebavi cekat na ten iMac s Core i5 ktery ma i lepsi grafiku

Nyni mam Mac Mini - Core2Duo 1.83Ghz s GMA950 tedy jeste ten ponekud starsi model...

Diky za rady...

Tags: tonos para celular gratis, message tones free, descargar tonos para celular
Naposledy upravil(a) jackadam dne 02 bře 2017 04:37, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Honza.Mac
Příspěvky: 3016
Registrován: 11 kvě 2015 22:12

Jaky iMac 27 koupit ?

Příspěvek od Honza.Mac » 01 bře 2017 07:31

Core2Duo nebrat, je to stará "vykopávka".
Nevím kde chcete objednat ale v Apple shopu mají DVOU-jádrový Core i5 nebo ČTYŘ-jádrový Core i5 či i7.
Pokud jste si vybral iMac a chcete aby vám vydržel tak Core i7 bude ta nejlepší volba. Samozřejmostí je co nejvíce RAM a SSD disk ...
EDIT : Ale já bych počkal, být vámi, jestli Apple v 06/2017 nevyjede s novými modernizovanými iMacy s Kaby Lake procesory ... no a jestli ne tak pak je tu Surface Studio od Microsoftu které iMac sesadilo z trůnu ...
Honza.Mac
iPhone 8,8+,X 4dev
iPad Air 2 64 GB
Apple Watch Sport 42 mm
15" MBPro Retina (mid 2012)/16GB/480GB SSD
TB Extern. HDD Transcend StoreJet 500, 256GB
USB 3.0 Extern. HDD LaCie Porsche design 1 TB
Synology NAS DS-218, DS-216play 4TB WD Red

Odpovědět