Samovolné vypnutí Macbooku při nabíjení

Řešíte problém s výběrem nebo provozem počítačů od Applu? Pomůžeme Vám.

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Unreed

Odpovědět
Jan Hmola
Příspěvky: 1
Registrován: 20 kvě 2017 13:39

Samovolné vypnutí Macbooku při nabíjení

Příspěvek od Jan Hmola » 20 kvě 2017 13:53

Dobrý den, mám problém s Macbookem a nevím kde je chyba. Při nabíjení se někdy Mac vypne a co je zvláštní - přestane v tu chvíli fungovat (svítit) nabíječka. Nabíječku odpojím, macbook chvilku vůbec nejde zapnout. Po chvíli se uklidní a zapne. Nabíječka v tu chvíli nikdy nenabíjí. Až třeba za dvě hodiny. Baterka je úplně nová, myslíte, že je v háji nabíječka, nebo je to vážnější?... Nemůže se třeba přehřívat procesor? Stalo se vám to někdy?...(Vždy když se vypl jsem na něm pracoval, nebyl v klidném stavu - může to být náhoda, nebo souvislost) Díky za rady.
Přílohy
IMG_8057.JPG

Velman
Příspěvky: 25
Registrován: 10 led 2015 12:39

Re: Samovolné vypnutí Macbooku při nabíjení

Příspěvek od Velman » 05 čer 2017 17:06

Co teplota? Nepřehřívá se náhodou při nabíjení a současném větším vytížení ? Zkus se podívat na teploty cpu a baterie. Baterie může být nová, ale je to originál? Mně se zase například stalo, že mi přestala nabíjet originál nabíječka. Ale nestačila jen dobíjet baterii, macbook fungoval jako by byl bez ní. I když jsem nabíječku proměřil, dávala 14,8V jak měla. Ale tu baterku nedobíjela. Vyzkoušel jsem druhou a ta jela bez problémů a baterii dobila jak má.
Takže vyzkoušej a referuj :)

Odpovědět