Problém s podsvícením touchbaru

Řešíte problém s výběrem nebo provozem počítačů od Applu? Pomůžeme Vám.

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Unreed

Odpovědět
Jocelyn
Příspěvky: 35
Registrován: 17 říj 2017 13:31

Problém s podsvícením touchbaru

Příspěvek od Jocelyn » 28 říj 2017 00:34

Ahoj, u MBP 2017 15" mám problém s podsvícením toucbaru. Ikonky nejsou jakoby jednotlivě, ale přes celý toucbar je spojuje slabší podsvícení pod nimi - prostě touchbar svítí po celé délce i když by měly svítit pouze ikonky a zbytek by měl být černý. Viz foto. Nevěděl by někdo co s tím?

Díky moc.

EDIT: i po uspání samotné podsvícení (bez ikonek) ještě chvilku svítí

EDIT 2: celý proužek má navíc takový nádech do zelena, jako by byl na něm po celou dobu night shift :lol:
unnamed.jpg
EDIT 3: Tohle to dělá, když jsem nechal přehrávat video z ytb a dal jas na minimum. Zřejmě to asi zajdu reklamovat.
Přílohy
unnamed-2.jpg

Jocelyn
Příspěvky: 35
Registrován: 17 říj 2017 13:31

Re: Problém s podsvícením touchbaru

Příspěvek od Jocelyn » 17 lis 2017 10:39

Takže touchbar byl vadný zřejmě z výroby. Oprava trvala cca 2 týdny (zřejmě tam takovou závadu ještě neměli, protože to prý museli konzultovat s technickou podporou Applu). Vyměněn kompletní topcase.

Jinak Český servis je ok, akorát si dávejte pozor, co ta slečna píše do protokolu při příjmu opravy. Macbook jsem tam zanesl po třech dnech od koupě a chtěla tam napsat “běžné opotřebení” jako například u starého MBP 2011. Nebyl na něm ani škrábaneček, ale zoufale se tam snažila něco napsat (například otisky na lesklém logu, prach na gumových nožičkách apod.).

Odpovědět