MacBook pro 2017 - výměna jediné klávesy

Řešíte problém s výběrem nebo provozem počítačů od Applu? Pomůžeme Vám.

Moderátoři: MichalM.Mac, Renik, zmiy, dandas, Macforum_Admin, Unreed

Odpovědět
domdomovitch
Příspěvky: 6
Registrován: 06 čer 2015 08:39

MacBook pro 2017 - výměna jediné klávesy

Příspěvek od domdomovitch » 29 čer 2018 12:28

Zdravím, stejně jako milion dalších lidí mám potíže s Butterfly klávesnicí. Bohužel, můj problém je trochu více atypický. Během čistění se mi rozbila klávesa enteru. Resp. rozbily se pouze zobáčky na "keycap" a klávesa kvůli tomu vypadává. Samotný mechanismus je úplně v pořádku.

Řešil jste někdo podobný problém? Vzhledme k mé vytíženosti se mi nechce posílat Mac na měsíc na reklamaci kvůli klávese, která se dá vyměnit během pár minut. Navíc mě trochu děsí představa, že by mi chtěli vyměnit celý vrchní díl za 12 tisíc..

Popřípadně pokud neznáte nějaké obchody prodávající náhradní samostatné klávesy / servis, který by dokázal vyměnit pouze jednu klávesu. Něco jsem hledal, ale našel jsou pouze díly pro US verze klávesnice :(

Rendy93
Příspěvky: 50
Registrován: 19 říj 2013 22:49

Re: MacBook pro 2017 - výměna jediné klávesy

Příspěvek od Rendy93 » 29 čer 2018 16:23

Taky jsem to řešil s tím mezeníkem, a nikde jsem to nenašel, a kór EU enter, zkusit pohledat na ebay jestli se něco neobjeví. Jinak zbejvá možnost to zanest do servisu a tam vymění jedině vrchní díl, jelikož je tam vše lepené, výhoda je že ti vymění aj beterii. (pokud máš nonTB tak to třeba nebude stát těch 12tis. a nebo třeba jen objednají danou klávesu v servisu.
Měsíc to nepotrvá u mě to trvalo 10 dní a to jsem platil nahradní díl u českýservis, posílali to ze Zlína do Brna.
Moc nevymyslíš, pokud zrovna někdo nebude prodávat samotné klavesy, zanest to do servisu a zkusit to na reklamaci, mě bylo u opravy řečeno, že pokud by tam ta klávesa aspoň trochu držela tak by se to dalo reklamovat jako vadu, jen u mě to nedrželo vůbec.

Odpovědět