iPhone 4S do auta - uchycení

Vše, co se týká, monitorů, externích disků, tiskáren, sítí a veškerého příslušenství pro Apple produkty.

Moderátoři: Alisczech, MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
Wamer
Příspěvky: 118
Registrován: 30 črc 2012 15:16
Bydliště: Holešov
Kontaktovat uživatele:

iPhone 4S do auta - uchycení

Příspěvek od Wamer » 27 zář 2012 19:49

Zdravím,

chtěl bych si pořídit "držák" (nevím jak jinak to nazvat, opravte mě, anglicky prostě car mount) do auta. Budu teď asi hodně využívat bluetooth a navigaci v iOS 6 a proto by se hodil i nějaký co nabíjí :) Vůbec nemám zkušenost s nakupováním takového přislušenství a proto se obracím na vás. Nechtěl bych nějaké "heblo" co je přicuclé na skle, nebo jak to drží, a natáhlé až ke mě, spíš něco míň nápaditého nebo .. no nevim jak se vyjádřit, prostě rpsoím o nějaké tipy a rady. Pokud to pomůže tak se jedná o VW Golf Plus.
Zdeněk Topič - Stormio - vývoj kvalitních iOS aplikací

musashi
Příspěvky: 833
Registrován: 08 srp 2012 11:24

Re: iPhone 4S do auta - uchycení

Příspěvek od musashi » 28 zář 2012 00:17

Po odzkouseni ruznych variant jsem skoncil u TomTom Car Kitu a jsem spokojeny ...

Uživatelský avatar
casey
Příspěvky: 3156
Registrován: 30 črc 2012 16:56
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: iPhone 4S do auta - uchycení

Příspěvek od casey » 28 zář 2012 00:27

Taky jsem toho zkoušel spoustu, včetně "hebla" na sklo, když jsem chtěl iPhone používat s aplikací iCarBlackBox jako kameru... Nakonec mám nenabíjecí "heblo" zapíchnuté v zapalovači a nabíjím z druhého zapalovače a docela to jde :)

Kaplan
Příspěvky: 22
Registrován: 31 črc 2012 14:01

Re: iPhone 4S do auta - uchycení

Příspěvek od Kaplan » 30 říj 2012 13:04

Zatim nejvetsi vyber nejruznejsich drzaku do auta jsem nasel od firmy Brodit. Skladaji se ze dvou casti a ta, co se uchycuje v aute (do ruznych vystupku a otvoru v palubce) se objednava primo podle tipu konkretniho vozu.
Maji je tady: http://www.sunnysoft.cz/kategorie/9-drzaky-zarizeni

Uživatelský avatar
mrmak74
Příspěvky: 43
Registrován: 17 srp 2012 14:25
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: iPhone 4S do auta - uchycení

Příspěvek od mrmak74 » 01 lis 2012 20:33

Používám tom tom držák už několik let, výhodou je přesnější GPS.

Uživatelský avatar
Tadek
Příspěvky: 44
Registrován: 19 srp 2012 21:57

Re: iPhone 4S do auta - uchycení

Příspěvek od Tadek » 26 lis 2012 22:37

Mel jsem TomTom-nedate tam telefon s obalem nebo bumprem. Mel jsem Brodit -taktez skvely, ale stejny problem a je bez pridavne GPS. Konecne pouzivam obycejny Noname universalni drzak, kde mobil muze mit kryt. K tomu externi nabijecka a je to. Doporucuji jenom nekupovat to nejlevnejsi co je na trhu. Hlavne aby pri potrepani nerincel.
iPhone 11 Pro
New MacBook Pro 13"
iPad Pro 11”
MacMini
iMac 27"

Odpovědět