Problém s myší

Vše, co se týká, monitorů, externích disků, tiskáren, sítí a veškerého příslušenství pro Apple produkty.

Moderátoři: Alisczech, MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
RastajeleN
Příspěvky: 6
Registrován: 31 říj 2014 17:33

Problém s myší

Příspěvek od RastajeleN » 12 lis 2014 17:27

Zdravím,

Chtěl bych se zeptat jestli nevíte co s tímto:

Když nemám externí myš zapojenou, tak všechno funguje v pohodě. Jakmile zapojím externí myš (, která do včera normálně fungovala), tak mi to ovlivní funkci jak trackpadu tak té myši. Oboje stále funguje pohybově normálně, ALE nereaguje to v systémovém smyslu. Najednu třeba na možnost (kdekoliv, ve hře, v safari, v aplikaci, např. když najedu kurzorem na youtube video, tak mi nevyskočí ta lišta u videa, musím kliknout), tak se nerozsvítí, jakoby nereaguje, že ten kurzor visí té možnosti. Třeba v Search baru, se mi nerozsvítí vyhledávaná možnost modře, když na ní najedu kurzorem, ať trackpadem nebo myší (když myš vypojím tak trackpad funguje úplně normálně, možnost se rozsvítí). Taky když chci někam něco přetáhnout, jako soubor tím, že ho držím myší, tak se ho potom nejde zbavit, zůstane na té myši aťˇďˇělám co chci.

Taky třeba když něco píšu a ten kurzor se změní do toho "I" s čárkama nahoře a dole, když jste ve wordu, tak to tak zůstane ať pak jedu kamkoliv a nezmění se to dokud vyloženě nekliknu někam jinam.

Plus taky se hodně špatně vytahává nahoru ten vyjížděcí bar dole na ploše.

(Ta externí myš Nějaká logitech ^^)

Uživatelský avatar
ra3662
Příspěvky: 4643
Registrován: 14 srp 2012 10:25
Bydliště: Ostrava

Re: Problém s myší

Příspěvek od ra3662 » 12 lis 2014 19:23

jiná myš to dělá taky? asi nejjednoduchší řešení :lol:

Uživatelský avatar
Mailo
Příspěvky: 746
Registrován: 31 říj 2013 07:39
Bydliště: Zlín

Re: Problém s myší

Příspěvek od Mailo » 13 lis 2014 08:29

RastajeleN píše:...Taky třeba když něco píšu a ten kurzor se změní do toho "I" s čárkama nahoře a dole, když jste ve wordu, tak to tak zůstane ať pak jedu kamkoliv a nezmění se to dokud vyloženě nekliknu někam jinam...
Toto mi dělal Maverikcs a všechny bety Yosemitu. Až ostrou verzí 10.10 to přestalo.
iOvce co ráda běhá a jezdí na kole. Momentálně blázen do HomeKitu :)

Uživatelský avatar
JK_Cookie
Příspěvky: 100
Registrován: 07 srp 2012 14:24
Bydliště: ČR - Střední Čechy

Re: Problém s myší

Příspěvek od JK_Cookie » 18 lis 2014 23:06

Koukám že asi nejsem sám viz:

http://macforum.cz/viewtopic.php?f=4&t=15058

mě tem kurzor ,,I" zůstávalo jak na Maverikcs i teď na poslední verzi Yosemitu 10.10.1 když jsme třeba ve Wordu a přejedu na semafor, že to chci minimalizovat, tak mi tam zůstane.

Doufám že nám někdo poradí, nechce se mi dělat čistou instalci. Jinak mu to nejde ani přes klasickou myš připojenou přes USB tak přes starší verzi Apple Mouse s kolečkem přes bluetooth.
Iphone 5S 32GB
MacBook Pro 13" - 2012, 16GB RAM
iPad Air 32GB white

Odpovědět