Kvalita nové magic mouse ?

Vše, co se týká, monitorů, externích disků, tiskáren, sítí a veškerého příslušenství pro Apple produkty.

Moderátoři: Alisczech, MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
sallvator
Příspěvky: 1030
Registrován: 28 úno 2013 17:29

Kvalita nové magic mouse ?

Příspěvek od sallvator » 02 lis 2015 22:18

zdravím bohužel už nemám doma starou magic mouse, a dneska sem si koupil novou MM 2 a trochu mě zarazila kvalita zpracování myš z jedné strany na místě pod dlaní docela cvaká a celá horní čast se hýbe oproti tělu celkově to na mě pusobí docela nekvalitně, nevím zda mam vadný kus nebo to tak prostě je a hlavně nevím zda to dělal moje stará ale nevzpomínám is na to a tady sem si toho hned všiml

viz video... https://youtu.be/xHvQB4YMRD0

sallvator
Příspěvky: 1030
Registrován: 28 úno 2013 17:29

Re: Kvalita nové magic mouse ?

Příspěvek od sallvator » 03 lis 2015 10:17

Nikdo nemá magic mouse (novou i starou) aby mi zkusil nebo napsal zda to má dělat ? :-(

Uživatelský avatar
piXie
Příspěvky: 641
Registrován: 20 zář 2012 09:11

Re: Kvalita nové magic mouse ?

Příspěvek od piXie » 03 lis 2015 10:22

Starú mám. To "cukanie do boku" mám tiež, ale nie až takto "extrémne" ako na tom videu to vidno. Keď som ju vybalil zdala sa mi heblavá, ale aj po 3 rokoch je to stále rovnaké a nerozpadla sa, asi to tak má byť.

Ak sa ti to však nezdá, choď sa spýtať. Alebo na APR predajni majú určite nejakú vystavenú a porovnaj.
iPhone 4S 32GB ❯ iPhone 5S 64GBiPhone 7 Plus 256GB ❯ iPhone 11 128GB
NEW iPad 32GB, WiFi, Cellular, Black, iOS 9.3.5
MacBook Pro 15-inch, Mid 2012 ❯ Mid 2015 ❯ 2017 ❯ MacBook Pro 16-inch, 2019, i9 2,3 GHz, 64 GB, 1 TB

sallvator
Příspěvky: 1030
Registrován: 28 úno 2013 17:29

Re: Kvalita nové magic mouse ?

Příspěvek od sallvator » 03 lis 2015 10:31

mam ji s iytyle asi tam skočím všiml jsem si toho hned u stare sem si toho nevšiml, ale muže to být podvědomé že sem tamtu už bral jako opotřebenou a u nove sme to nečekal

sallvator
Příspěvky: 1030
Registrován: 28 úno 2013 17:29

Re: Kvalita nové magic mouse ?

Příspěvek od sallvator » 03 lis 2015 18:46

Tak sem dnes skočil do istyle a prý je to u těch nových myší normální, ty starší to nedělali ale ty nové se takto hýbou a cvakaj, a je fakt že tam měli jednu vystavenou a dělal to taky ikdyž trošišku mín ten muj kus to dělá docela dost ale na reklamaci to neuznaj...

Uživatelský avatar
Demonicus
Příspěvky: 1685
Registrován: 10 úno 2013 22:56
Bydliště: Morava

Re: Kvalita nové magic mouse ?

Příspěvek od Demonicus » 03 lis 2015 19:00

Pokud chceš, na reklamaci to klidně dát můžeš, ale pokud jim to dělá více myší, tak to asi nedopadne nijak slavně.
Z videa to na mne působí jako hodně laciné, jako by byla myška objednána na Aliexpres, místo od Apple.
Apple Watch 2 42mm, iPhone 12 PRO Max, Time Capsule, Macbook Air 13"
Synology NAS -412+ -> nejlepší kamarád Apple hraček

Skupina uživatelů Apple Watch >> https://www.facebook.com/groups/582857818814445/ <<

sallvator
Příspěvky: 1030
Registrován: 28 úno 2013 17:29

Re: Kvalita nové magic mouse ?

Příspěvek od sallvator » 03 lis 2015 19:09

Bohužel tak i trochu pusobí v ruce ty pohyby i to plastové svakání je pod rukou znat během prace

likethis
Příspěvky: 230
Registrován: 01 srp 2012 01:22

Re: Kvalita nové magic mouse ?

Příspěvek od likethis » 03 lis 2015 21:54

Mne stara MM dela to same. Vyzkousel jsem vse co jsi delal ve videu.

Pro mne je MM jednim z tech horsich vytvoru Applu a velmi mne zklamalo, ze nova je v zasade to same.

A ke kvalite? Pouzival jsem to minimalne a za chvili se zhoblovaly dole ty hloupe udelane plastove lyziny, ktere jsou navic hlucne, velmi rychle vznikly mikroskrabance na hornim bilem plastu, potom hlinik nejak zacernal v miste uchopu po stranach... ta mys vypada jak bych s ni denne rasil uz 5 let jak hovado, pritom jsem ji pozival kratce po koupi a pak velmi sporadicky, jinak lezi v supliku. Uz to ani neprodavam, protoze bych se stydel, pritom se k vecem umim chovat a pokud se nestala nejaka nehoda, vse je ve stavu jak z krabice... tedy az na MM. K tomu ergonomie prace nula, ja s timto designovym cimsi do vitriny fakt delat nemuzu, nezzil jsem se s tim, jsem s tim pomaly, 100x radeji magic trackpad. Podle mne je to tak dobre na sudlani po webu, na praci moje nervy...

sallvator
Příspěvky: 1030
Registrován: 28 úno 2013 17:29

Re: Kvalita nové magic mouse ?

Příspěvek od sallvator » 03 lis 2015 23:27

tyo mě zase na vše ta myš hrozně vyhovuje a minulou generací sem neměl problem, tady me zklamalo to zpracování, a zase mě nikdy nebral trackpad...

likethis
Příspěvky: 230
Registrován: 01 srp 2012 01:22

Re: Kvalita nové magic mouse ?

Příspěvek od likethis » 03 lis 2015 23:53

Tak samo kazdemu co jeho jest. Mne na MM asi nejvice vadi jeji klouzavost, tedy lepe receno neklouzavost po povrchu. Po beznem drevenem stole to viditelne a slysitelne dre, po hlinikove podlozce k memu Razeru (ktery tam klouze jedna radost) se to ani nehne, po latkove podlozce to drhne rovnez. Ta nova ma snad pry ty lyziny z jineho materialu, tak nemohu posoudit, ale stara MM mne temi kluzaky vylozene znechutila. Ja jsem na to nakonec zespodu nalepil izolepu, protoze uz jsem na to nemel nervy, nevim, ktery inteligent vymyslel tyto kluzaky, jak materialem tak tvarem. Mne by zajimalo, na jakem povrchu to pouzivas. ... A jeste k tomu to klikani, kterym vzbudim pul baraku...

sallvator
Příspěvky: 1030
Registrován: 28 úno 2013 17:29

Re: Kvalita nové magic mouse ?

Příspěvek od sallvator » 03 lis 2015 23:59

likethis píše:Tak samo kazdemu co jeho jest. Mne na MM asi nejvice vadi jeji klouzavost, tedy lepe receno neklouzavost po povrchu. Po beznem drevenem stole to viditelne a slysitelne dre, po hlinikove podlozce k memu Razeru (ktery tam klouze jedna radost) se to ani nehne, po latkove podlozce to drhne rovnez. Ta nova ma snad pry ty lyziny z jineho materialu, tak nemohu posoudit, ale stara MM mne temi kluzaky vylozene znechutila. Ja jsem na to nakonec zespodu nalepil izolepu, protoze uz jsem na to nemel nervy, nevim, ktery inteligent vymyslel tyto kluzaky, jak materialem tak tvarem. Mne by zajimalo, na jakem povrchu to pouzivas. ... A jeste k tomu to klikani, kterym vzbudim pul baraku...

Co se týče hluku a odporu lyžinek tak to se o dost zlepšilo, ale uvidíme po delší dobe až se ošoupou

sallvator
Příspěvky: 1030
Registrován: 28 úno 2013 17:29

Re: Kvalita nové magic mouse ?

Příspěvek od sallvator » 27 lis 2015 20:35

Tak jsem si vydupal reklamaci a nověj kus co sem dostal je úplně jiné kafe, vršek je k tělu jak pribitej, je to úplně něco jiného....tzn byla vadná a komu se horní plocha taky hýbe tak reklamujte pokud vám to víc vadí

mike-biker
Příspěvky: 396
Registrován: 09 lis 2014 12:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalita nové magic mouse ?

Příspěvek od mike-biker » 27 lis 2015 23:59

S novou MM2 nemám problémy. Naopak jsem měl se starou MM, kdy se při poklesu baterií pod ca 50% začala občas odpojovat.
Nová má ca 36% za asi 3 týdny používání a jsem naprosto spokojen.
iPhone 13 Pro 256GB Graphite.
iPhone 13 Mini 128GB as reserve.

Odpovědět