Příslušenství pro MacBook 12"

Vše, co se týká, monitorů, externích disků, tiskáren, sítí a veškerého příslušenství pro Apple produkty.

Moderátoři: Alisczech, MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
Uživatelský avatar
zmiy
Příspěvky: 302
Registrován: 31 črc 2012 09:36
Bydliště: internety

Příslušenství pro MacBook 12"

Příspěvek od zmiy » 15 pro 2015 15:04

Můžete se podělit, co jste si k svému mazlíkovi pořídili? České applí e-shopy, ani APR prodejny toho zatím moc nemají.

Redukce jen originál Apple, tak jsem si tu "roztrojku" USB-C na USB, USB-C a HDMI pořídil, ale nějak jsem nenašel nějakou "dockovací" stanici pro USB-C, která by nezabrala moc místa i trošku vypadala. S neoriginálním si ale nejsem moc jistý - přeci jen USB-C je poměrně nový, tak aby si člověk nenadělal víc škody, jak užitku.

Problém je i najít nějaký rozumný futrál. Mě by stačilo něco, aby se mi Mac v tašce nepoškrábal třeba o nabíječku. Ale nikde nic použitelného. Nepotřebuji drahé kožené. Jako ochranu mají buď neoprény a pod., které zvětší rozměr o mnoho, takže výhoda MB mizí a do některých tašek se to pak ani nevejde nebo nevzhledné nasazovací skořepiny. Asi nakonec skončím u tohoto u tohoto

brco
Příspěvky: 22
Registrován: 30 črc 2012 17:55

Re: Příslušenství pro MacBook 12"

Příspěvek od brco » 15 pro 2015 17:17

Ak ide o porty, mam uz zaplatene HydraDock a Kadi dock. Jedno na stol druhe na cesty, uvdime, az to pride, ako to bude vyzerat a fungovat.

Inak odporucam Kanex kable a redukcie, maju ich na Alze a ich HDMI je super, potreboval som totiz iba HDMI a platit za to od Apple dva krat tolko sa mi nechcelo. Mam este jednu cez ebay za 5 EUR (redukcia na usb "a" a zatial facha v pohode :)

Obal nemam ziadny specialny, pouzivam svoju tasku na notas, ktora ma oddelenu a vystlanu cast, cize toto som neriesil. Ale mozno na nieco natrafim, to ci si dal link vyzera dobre, ale je to skor do dalsej tasky.
Macbook 2015

Odpovědět