Apple tv 3 - stream do ipadu.

Vše, co se týká, monitorů, externích disků, tiskáren, sítí a veškerého příslušenství pro Apple produkty.

Moderátoři: Alisczech, MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
Uživatelský avatar
abiba
Příspěvky: 216
Registrován: 15 srp 2012 13:01
Bydliště: Praha

Apple tv 3 - stream do ipadu.

Příspěvek od abiba » 06 pro 2012 20:18

Přemýšlím, zda si koupit Apple Tv, všude čtu jak mohu z ios zařízení přenášet obraz do tv díky apple tv, ale jde mi o možnost abych do apple tv zapojil externí hdd, kde mám filmy, mp3 a měl z toho "domací server" a pak na ipadu či macu budu moct přes wifi streamovat filmy od ios a mac os zařízení. O využití tv mi zas tak často nepůjde. Může případně streaming využívat více ipadu dohromady?

Router nemá usb port na sdílení hdd po síti, tak přemýšlím jak to vyřešit abych nemusel hdd připojovat pořád k Airu. Novej router se mi kupovat nechce, za pomale stejné peníze je i apple tv.

A ještě jeden dotaz, když se bych měl takhle připojený hdd, půjde do něj přistupovat přes finder jak do síťového disku?

Děkuji.

tlacenka
Příspěvky: 8064
Registrován: 09 zář 2012 17:48

Re: Apple tv 3 - stream do ipadu.

Příspěvek od tlacenka » 06 pro 2012 20:39

Myslim, ze do appletv 3 nejde do toho usb externi disk zapojit, lepeceno ho apple tv nepozna(hw omezeni), dalsi reseni je aiport express a do nej dat ten externi disk a sdilet ho, nebo tohle, ale nevim jakje na tom appletv3 a jailbreak http://www.appletvhack.com/atv-flash.html - pokud chcete plnotucny multimedialni centrum tak bych sel cestou mac mini a wnbo cokoliv na cem pobezi xbmc, ale to neni jablecna cesta)

Barberry.pha
Příspěvky: 564
Registrován: 09 říj 2012 14:58

Re: Apple tv 3 - stream do ipadu.

Příspěvek od Barberry.pha » 06 pro 2012 20:58

Mam pocit ze u airport express jde pres usb pripojit pouze tiskarna.

U ApTV3 je problem s tim ze neni JB a tudiz nejde nektere omezeni obejit, jako napr u ApTV2.

Na streamovani z maca do iDevice je dobra app AirVideo.

Uživatelský avatar
Streeter
Příspěvky: 679
Registrován: 10 srp 2012 18:34
Bydliště: Pardubice/Brno

Re: Apple tv 3 - stream do ipadu.

Příspěvek od Streeter » 07 pro 2012 08:18

Do USB Apple TV nepřipojíš nic. Ani kdyby jsi udělal JB, který tedy na 3. generaci není. Apple TV je jen přehrávač nic víc z toho neuděláš a pro tvůj případ tedy naprosto nepoužitelná. Nejlepší volba je pořídit nějaký NAS, který úplně nejlepé splní všechny tvoje požadavky.

tlacenka
Příspěvky: 8064
Registrován: 09 zář 2012 17:48

Re: Apple tv 3 - stream do ipadu.

Příspěvek od tlacenka » 07 pro 2012 08:32

Je to pravda-airport express to opravdu take nepojme ten disk-ozkouseno

seaman
Příspěvky: 166
Registrován: 30 črc 2012 15:10

Re: Apple tv 3 - stream do ipadu.

Příspěvek od seaman » 07 pro 2012 09:14

Najlepsie mat filmy a hudbu v PC, na iTunes zapnut domace zdielanie a krasne si pustac cez apple tv.

Odpovědět