Vyzkoušení bluetooth headsetů

Vše, co se týká, monitorů, externích disků, tiskáren, sítí a veškerého příslušenství pro Apple produkty.

Moderátoři: Alisczech, MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
murmak
Příspěvky: 16
Registrován: 23 zář 2012 09:02

Vyzkoušení bluetooth headsetů

Příspěvek od murmak » 11 pro 2012 23:49

Netušíte někdo, kde by měli na prodejně k vyzkoušení bluetooth headsety?

Představuji si to tak, že bych přišel s iPhonem 5, postupně si jich pár půjčit a vyzkoušet, jak mi sedí, jak v nich slyším hovor a jak druhá strana slyší hovor (v kombinaci s nějakým tím hlukem). No a pak si z nich vyberu ten, který mi nejvíce bude sedět a to nejen na uchu, ale i po zvukové stránce.

Asi bych měl ještě dodat, že mi jde spíš o ty lepší headsety jako například od Jawbone, Plantronicsu, Bose atp. O levný křápy nestojím, v autě volám dost často a to i se zahraničím, takže kvalita zvuku je pro mne fakt důležitá...

tlacenka
Příspěvky: 8064
Registrován: 09 zář 2012 17:48

Re: Vyzkoušení bluetooth headsetů

Příspěvek od tlacenka » 12 pro 2012 00:02

Neco jsem videl v datartu ale nemyslim,ze by nekdo umoznoval nejak casto strkat stejny produkt vice lidem do usi;) pokud je to jen do auta, jdete cestou neceho bluetooth od parrota, pripadne radia s bth handsfree-z hlediska komfortu uzivani urcite lepsi nez "bondovka" ale jak rikam-jen do auta. Jinak s jabrou freetalkem urcite neudelate chybu...

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3637
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyzkoušení bluetooth headsetů

Příspěvek od rony » 12 pro 2012 06:59

jedine verit recenziam.
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

Uživatelský avatar
ra3662
Příspěvky: 4643
Registrován: 14 srp 2012 10:25
Bydliště: Ostrava

Re: Vyzkoušení bluetooth headsetů

Příspěvek od ra3662 » 12 pro 2012 09:41

Jakýkoli internetový obchod, zboží jde ze zákona vrátit do 14 dnů bez uvedení důvodů.

Uživatelský avatar
casey
Příspěvky: 3156
Registrován: 30 črc 2012 16:56
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyzkoušení bluetooth headsetů

Příspěvek od casey » 12 pro 2012 11:35

Já jsem bez předchozího průzkumu koupil "na rychlo" nejlevějšího Samsunga (HM 1200) a už jsem se ho nevzdal. Používám ho jak v autě, tak i u počítače a mám ho na uchu několik hodin denně - pořád maximální spokojenost.
Jediné, co mi vadí je, že se jedním stisknutím hlavního tlačítka opakovaně vytáčí posledně volané číslo.

Odpovědět