Re: Airport a sit pro hosty

Vše, co se týká, monitorů, externích disků, tiskáren, sítí a veškerého příslušenství pro Apple produkty.

Moderátoři: Alisczech, MichalM.Mac, zmiy, dandas, Macforum_Admin

Odpovědět
malex
Příspěvky: 2
Registrován: 17 bře 2016 08:04

Re: Airport a sit pro hosty

Příspěvek od malex » 17 bře 2016 08:10

AHoj, mám trochu větší problém s nastavením sítě přes AExtreme. Přestehoval jsem (předtim UPC a absolutne bez problemu), ted mam problem, kdy mám net píchlej přímo do WAN portu.A ted ten problem- připojim jen svuj IPhone a svyho Maca, manželku s telefonem, ani tablet ani jakekoliv jine srandy do wifi nepripojim- respektive to vypada, že je pripojim, ale net nejde. Zkousim co se da, poskytoval mi rekl, ze chyba je v routeru(to se mi nechce verit), jinde zas ctu jiny veci, fakt nevim. Ted kdyz to funguje je to ve forme Bridge, coz pry je ta chyba. Zkousim dat jen DHCP, ale vzdy to na me plive, ze jako chyba v zadanych hodnotach... zkousel jsem i kombinaci DHCP a NAT, ignoroval chybu o dvojitem NATovani a pak wifi nejde vubec. uz fakt nevim. kdyby nekdo vedel, nebo mi natvrdle rekl, kde hledat, budu vdecny...diky moc.

Původní zvolené téma řešilo speciálně síť pro hosty.
Tento dotaz s tím přímo nesouvisel.
Přímo prosím více důkladnosti, než se využije staré vlákno
MichalM.Mac

Uživatelský avatar
Mironet
Příspěvky: 1383
Registrován: 02 říj 2012 13:22

Re: Airport a sit pro hosty

Příspěvek od Mironet » 17 bře 2016 09:13

Nastavoval jste po přestěhování vůbec router na nového providera nebo je v něm stále původní nastavení od UPC?

Mimochodem, věta
připojim jen svuj IPhone a svyho Maca, manželku s telefonem, ani tablet ani jakekoliv jine srandy do wifi nepripojim
je ukázkový příklad toho, jak nepoužívat diakritiku. Základní informace se zcela ztrácí.

malex
Příspěvky: 2
Registrován: 17 bře 2016 08:04

Airport problém s nastavením sítě

Příspěvek od malex » 17 bře 2016 09:37

AExtreme jsem daval i do tovarniho nastaveni, aby vse bylo nacisto, nanovo. Myslim, ze v tomhle by problem byt nemel.

jinak jeste tedy jednou, pokud by se opravdu zakladni informace ztratila: v soucasnosti pripojim jen svuj telefon a pc. Jakekoliv dalsi zarizeni se do site pripoji, ale net nejde.


Update:
pulhodinovy telefonat s providerem ,ktery vyresil muj problem. Pravdu jste meli vicemene vsichni- NATovani je opravdu zdvojene,ted to ale maka.Byl tam problem v rozsahu adres,coz mi prislo,ze on nejak poresil u sebe...

Odpovědět